Рекламаbilstein brand 2022

Інженери Нitachi Astemo зауважили високу схильність до збоїв у роботі оригінальних реле свічок розжарювання в моделях BMW та розробили технологію, що усуває проблеми оригіналу. Пропозиція реле від Нitachi закриває понад 70% потреб ринку.

Високий рівень помилок у роботі реле оригінального обладнання зумовлено внутрішньою конструкцією. З'єднувачі з комутатором піддаються сильним навантаженням, що часто призводить до несправності окремих свічок або до повного виходу з ладу самого реле.

Нitachi відреагували на цю слабкість оригіналу, суттєво покращивши конструкцію реле.

Іновація від Нitachi полягає у використанні посилених та спеціальним чином занурених у конструкцію, а потім спаяних контактів, що забезпечує високу якість та технологічну надійність.

Заміняти реле доводиться як взимку, так і влітку, незалежно від сезону. Тому постійно існує високий попит на ці типи реле свічок розжарювання.
Тож, щоб уникнути зайвих проблем, просто обирайте реле від Hitachi з унікальною технологією на ринку запчастин.

Про виробника:
Після злиття групи Hitachi (з марками Hitachi, HÜCO та Tokico) та ще ряду виробників оригінального обладнання (з марками Nissin, Showa та Keihin), у квітні 2021 року утворилась ще більш потужна група під новою назвою Hitachi Astemo.

Нове ім’я постало з «Advanced Sustainable Technologies for Mobility»

Європейський центр атермаркет-діяльності групи – «Hitachi Astemo Aftermarket GmbH» знаходиться в Німеччині та опікується клієнтами в Європі, на Близькому Сході та в Африці.

Об’єднана пропозиція потужних марок Hitachi та HÜCO, забезпечує широкий вибір споживачам ринку запчастин, широкого спектру деталей в якості оригінального обладнання.

Підібрати деталі HITACHI та HÜCO просто в каталозі TecDoc

В Україні запчастини HITACHI, HÜCO можна придбати у офіційних українських дистриб’юторів:

Відео-інструкції ДИВІТЬСЯ НА КАНАЛІ Hitachi Astemo Aftermarket Germany

Інформація надана Представництвом ІХР в Україні, www.ihr-automotive.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony