Рекламаbilstein action 2021

Продаж бізнесу HELLA з розробки ПО для передніх камер продиктований необхідністю адаптації структури портфелю активів. При цьому компанія як і раніше залишається вірною своїй стратегії великих інвестицій в технології автоматичного водіння.

1 лютого 2021 року глобальний постачальник автомобільних компонентів і систем, компанія HELLA, пройшовши всі необхідні антимонопольні узгодження та виконавши попередні процедури, успішно завершила операцію з продажу бізнесу зі створення програмного забезпечення для передніх камер (включаючи напрямки випробувань та валідації) на базі своєї берлінської дочірньої компанії HELLA Aglaia. Покупцем виступила спеціалізована компанія групи Volkswagen – Car.Software Organisation. Прибуток HELLA від цієї угоди до оподаткування склав близько 120 млн. євро.

Генеральний директор HELLA д-р Рольф Брайденбах прокоментував: «Я хотів би висловити особливу подяку співробітникам підрозділу з розробки програмного забезпечення для передніх камер за роки нашої спільної роботи і неймовірну відданість справі, яку вони продемонстрували. Ми раді, що угода була успішно завершена, а напрямок було передано гідного «спадкоємцю» - Car.Software Organisation».

Продаж бізнесу HELLA з розробки ПО для передніх камер викликаний необхідністю скорегувати структуру портфелю активів HELLA, оскільки компанії довелося б направити величезний обсяг інвестицій на досягнення планових цілей розвитку в цьому напрямку при супутньому високому рівні ризиків. Проте, продаж даного бізнесу не говорить про відмову HELLA від активних інвестицій в основні напрямки технології автоматичного водіння, особливо в напрямку радарних датчиків, електронних компонентів та систем керування. HELLA Aglaia продовжить діяльність за всіма своїми іншими напрямами (Управління енергоспоживанням і освітленням, а також технології визначення присутності людей в зоні руху). Також під її контроль тепер перейде створене в минулому році новий підрозділ HELLA – Центр компетенцій у сфері розробки ПЗ Global Software House.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 1
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony