Рекламаbilstein video 2022

Близько 7400 читачів спеціалізованого видання PROFI Werkstatt в черговий раз оцінили свої улюблені бренди з точки зору іміджу, якості та сервісу в 24 категоріях. У категорії світлотехніки й освітлення міжнародний постачальник автокомпонентів HELLA отримав нагороду за кращий бренд. Компанія Hella Gutmann Solutions отримала нагороду читачів у категорії «Обладнання для регулювання фар».

«Нам дуже приємно отримати нагороду за кращий бренд. Адже ми невпинно працюємо над тим, щоб завжди підтримувати СТО нашими продуктами і послугами та оптимізувати їх бізнес, роблячи його більш прибутковим. Отримання звання кращого бренду мотивує нас і в майбутньому розширювати спектр нашої продукції і послуг, а також оптимізувати їх за допомогою наших інновацій», - сказав Йорг Харджес, керівник відділу маркетингу незалежного післяпродажного обслуговування компанії HELLA, на церемонії нагородження під час виставки Automechanika.

Уве Нефф, керівник відділу маркетингу Hella Gutmann Solutions, додав: «Ми також хотіли б подякувати всім читачам за їхню величезну довіру до нашої продукції. Нагорода показує нам, що майстерні, які використовують наше обладнання, цінують його якість і зручність у використанні. Нашою головною метою була і залишається підтримка СТО у повсякденній роботі за допомогою ефективних рішень».

Понад сто років компанія HELLA є великим партнером автомобільної промисловості і сегменту післяпродажного обслуговування. Компанія підтримує своїх клієнтів на незалежному ринку запчастин у рамках всіх етапів обслуговування: від приймання автомобіля, діагностики несправностей і підбору деталей до безпосередньо ремонтних робіт. З цією метою компанія переносить свій досвід OEM (original equipment manufacturer) на ринок автозапчастин, пропонуючи також і рішення для діагностики.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony