Рекламаbilstein brand 2022

Нові продукти

Шини

Варто знати

Події

Події

місяць тому  20.06.2022, ~ Administrator   

25 травня 2022 року виробник шин преміум-класу Hankook відкрив Hankook Technoring. Новий випробувальний полігон у Теані (Південна Корея) є найбільшим в Азії та займає площу 1,26 млн м2. Він слугуватиме надсучасним науково-дослідним центром для інноваційної продукції Hankook.

Полігон має 13 випробувальних треків та дозволяє проводити ретельні випробування всіх категорій продукції, включаючи шини для електромобілів та суперкарів. Випробувальні треки призначені для всіх типів транспортних засобів – від суперкарів до вантажівок та автобусів. На полігоні також є диспетчерська вежа, офісні будівлі, майстерні, заправні станції та зарядні станції для електромобілів. Диспетчерська вежа заввишки 37,1 метра фіксує перебіг випробувань за допомогою інтегрованих систем моніторингу всіх випробувальних зон і кліматичних умов.

Після завершення будівництва Hankook Technoring компанія створила повну науково-дослідну інфраструктуру для подальшого розвитку свого інноваційного потенціалу. Ця інфраструктура створена для забезпечення злагодженої роботи спільно з наявними об’єктами, які включають міжнародну штаб-квартиру, Hankook Technoplex (Сеул, Корея). Крім того, виробник має власний випробувальний полігон Technotrac на півночі Фінляндії для випробувань на снігу та льоду, а також інші регіональні науково-дослідні центри у Німеччині та США. Оригінальні технології розробляються та впроваджуються у Hankook Technodome, головному науково-дослідному центрі, оснащеному найсучаснішим обладнанням. Hankook використовуватиме розширену науково-дослідну інфраструктуру для подальшого зміцнення своїх позицій в автомобільній промисловості в майбутньому. Hankook Technoring буде важливою основою для подальших технічних розробок та місцем зародження інновацій у шинній галузі. Цей випробувальний майданчик є важливим як для майбутніх розробок у галузі електромобілів, так і для автономних транспортних засобів у сфері заміни шин. Маючи необхідні потужності для випробувань він відповідатиме суворим та різноманітним вимогам виробників автомобілів преміум-класу.

За допомогою даних, отриманих під час поточних випробувань на Hankook Technoring, компанія Hankook також має намір прискорити свою цифрову трансформацію. Компанія працює над платформою аналізу великих даних для розробки «Технології віртуальної оптимізації» на основі штучного інтелекту. У майбутньому Hankook також хоче створити базу даних з інформацією про оцінку шин і транспортних засобів, які пройшли випробування у найважчих умовах. За допомогою цієї бази даних Hankook розширює технологію так званого «цифрового двійника». Ці цифрові випробування шин є важливим доповненням до випробувань на треку й обладнанні та дають змогу скоротити час розробки шин. Таким чином, Hankook об’єднує «випробування в реальному житті» для автомобілів майбутнього з використанням можливостей віртуальних випробувань.

Крім того, Hankook планує активно розширювати співпрацю з автомобільними компаніями, науково-дослідними та освітніми закладами і стартапами. Використовуючи найсучаснішу інфраструктуру Hankook Technoring, можна продовжувати спільну роботу над вдосконаленням технологій. Таким чином, компанія не тільки ще більше розширить свої науково-дослідні можливості, але й зробить свій внесок у розвиток глобальних технологій мобільності.

«Шини – це єдине середовище у транспортному засобі, яке контактує з дорожнім покриттям. Вони є ключем до максимізації експлуатаційних характеристик, безпеки, високої економності споживання палива та комфорту їзди автомобіля. Для забезпечення найкращої якості продукції в будь-яких умовах велике значення мають випробування на різних треках», — говорить Хенбум Чо, голова та генеральний директор Hankook & Company.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony