Рекламаbilstein brand 2022

Нові продукти

Шини

Варто знати

Інше

2 місяці тому  29.05.2022, ~ Administrator   

У той час як інші корейські компанії збільшують зарплати співробітників, Hankook & Company, до складу якої входить шинний виробник Hankook Tire & Technoology, вирішила урізати виплати менеджерам усіх своїх дочірніх структур у зв'язку зі зростанням витрат на логістику та сировину, повідомляє Mirae-biz.

За даними видання, минулого місяця Hankook на 15-20% знизило зарплати близько 100 менеджерам своїх «дочок», таких як Hankook Tire, Hankook Engineering Works, Hankook Networks, Hankook Precision Works та Model Solution. Зарплату голови правління холдингу Чо Хен Бома було також урізано на 20%.

Минулого року компанія Hankook Tire зіштовхнулася з проблемами, пов'язаними з логістикою та дефіцитом напівпровідників, а оскільки компанія постачає великі обсяги продукції іноземним автовиробникам, логістичні складності були значнішими, ніж у інших корейських шинних виробників.

Останніми місяцями Hankook, як і інші шинні виробники, регулярно піднімає ціни на продукцію. Зокрема, у Північній Америці ціни підвищувалися у серпні та листопаді 2021-го, а також у лютому та травні 2022 року. 1 травня зростання вартості легкових, легковантажних та вантажних шин компанії на північноамериканському ринку склало до 8%.

У першому кварталі 2022 року виручка Hankook зросла на 10,8% і склала 1,48 млрд доларів, у тому числі завдяки зростанню продажів легкових шин великого діаметра, тоді як операційний прибуток знизився на 32,2% до 104,5 млн доларів, що було пов'язано з порушенням роботи ланцюжків постачання, подорожчанням сировини, поширенням коронавірусу та геополітичною ситуацією.

У Hankook зазначили, що частка шин діаметром від 18 дюймів у структурі продажів легкових шин зросла на 1,3 п.п. і становила 39%, а основне зростання попиту було зафіксовано у Кореї, Китаї та Європі. Зокрема частка шин великих розмірів у продажах компанії на китайському ринку збільшилася на 8,6 п.п. до 49,1%, а в Кореї та Європі – на 2,3 та 0,9 п.п. відповідно.

 У 2022 році Hankook має намір забезпечити собі двозначне зростання виручки та збільшити частку шин великого діаметра у продажах легкових моделей до 42%. Компанія також планує «продовжити фокусуватися на розвитку в сегменті шин для електромобілів, посиленні партнерства з провідними автовиробниками та розширенні регіональних мереж дистрибуції та продажу».

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony