РекламаCTR2020

Компанія Gates (NYSE: GTES), провідний світовий постачальник спеціалізованих гідравлічних і механічних систем передачі потужності, представляє FleetRunner™ — новий бренд оригінальних компонентів для ринку післяпродажного обслуговування вантажних автомобілів і автобусів. Новий бренд продукції преміум-класу для великовантажного комерційного транспорту від Gates — це розширене покриття, покращений пошук запчастин онлайн і більш надійна упаковка.

Глобальний асортимент, глобальне покриття
Gates FleetRunner, провідний авторитетний бренд запчастин для великовантажного комерційного транспорту в США та Австралії. Тепер ця назва буде використовуватись і на ринку EMEA (в Європі, Африці й на Близькому Сході), де досі та ж сама продукція поширювалася під брендом Gates Extra Service (ES). Завдяки цьому компанія Gates зможе задіяти міжнародний досвід виробництва для поширення запчастин до вантажівок і автобусів, виробленних в США, Австралії і Європі, під єдиним брендом. Крім того, лінійка продукції під новою назвою включатиме запчастини для великовантажного комерційного транспорту, виробленого в Китаї. В асортименті Gates FleetRunner знайдеться рішення для вантажівок і автобусів незалежно від країни виробництва.

"Бренд Gates Extra Service еволюціонує в Gates FleetRunner. Оригінальна якість запчастин преміум-класу залишається незмінною, але тепер ми можемо запропонувати єдиний глобальний бренд продукції для великовантажного комерційного транспорту, підкріплений нашою репутацією виробника оригінальних компонентів, — зазначає Берт Де Ланж, керуючий відділом розвитку запчастин для великовантажного комерційного транспорту в компанії Gates. — Gates FleetRunner — одна з найповніших лінійок продукції для великовантажного комерційного транспорту на ринку EMEA".

Широке охоплення продукції Gates для систем приводу підтверджується незалежними оцінками: за даними TecDoc, лінійка Gates FleetRunner охоплює більш ніж 90% систем. Зокрема, охоплення комплектами Micro-V® kit і ременями Micro-V становить 97%, клиновими ременями — 94%, натягувачами і направляючими роликами — 90%. У лінійку Gates FleetRunner також увійдуть вигнуті патрубки і термостати.

Оновлена каталогізація FleetRunner
Одночасно із запуском лінійки FleetRunner компанія Gates першою на ринку представить інструмент пошуку комплектів в онлайн-каталозі Kit Finder (www.gatesautocat.com). Коли ви набираєте номер оригінальної запчастини, інструмент Kit Finder буде звіряти його з номерами всіх комплектів FleetRunner для підбору необхідної запчастини на заміну.

Завдяки цьому інструменту менеджерам по запчастинам СТО буде простіше знаходити запчастини оригінальної якості для капітального ремонту будь-якої системи приводу.

Поліпшена упаковка і нумерація
Дистриб’ютори запчастин Gates, оператори та автомеханіки помітять візуальну відмінність оформлення бренда FleetRunner. Тепер запчастини будуть продаватись у біло-зелених упаковках, тоді як запчастини Gates для легкових автомобілів будуть поставлятися в біло-чорних упаковках. Система кольорової ідентифікації допоможе виключити помилки при комплектації.

Крім того, відповідно до відгуків клієнтів продукти лінійки FleetRunner будуть упаковуватися міцнішими рукавами та коробками, що забезпечить надійний захист компонентів для великовантажного комерційного транспорту. Крім того, для надійнішого захисту запчастин під час транспортування застосовуватимуться додаткові пакувальні матеріали. Ці покращення в пакуванні мають на меті знизити ризик пошкодження та зменшити кількість повернення товару клієнтами.

Ще одне поліпшення — спрощена система нумерації. Ремені й комплекти Micro-V тепер позначаються в каталозі Gates FleetRunner як HD, а не ES. Крім того, оновлені номери клинових ременів: тепер вони більш точно відображають розміри.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony