РекламаBilstein NY

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

місяць тому  24.12.2021, ~ Administrator   

Ідеальне поєднання спортивних можливостей, комфорту та довговічності

Гальмівні колодки Brembo XTRA, створені для максимального розкриття переваг асортименту перфорованих та слотованих дисків Brembo, є ідеальним рішенням для шанувальників  спортивного стилю водіння, забезпечуючи разом з тим комфорт та тривалий термін служби при щоденному дорожньому використанні.

Нові гальмівні колодки XTRA виготовлені Brembo з використанням матеріалу BRM X L01. Матеріал складається  з  понад  30  різних компонентів, підібраних у власній передовій дослідницькій лабораторії.

Завдяки цьому матеріалу гальмівні колодки Brembo XTRA ідеально підходять до перфорованих дисків XTRA та слотованих дисків MAX, підвищуючи їхню продуктивність та покращуючи чутливість педалі.

Порівняно зі складом, що використовується для стандартних колодокщо гарантує більш рішуче та стабільне гальмування як при низьких, так і при високих температурах.

Цей інноваційний матеріал з'явився завдяки досвіду Brembo у виробництві оригінального обладнання та High Performance продуктів. Щоб приборкати високу потужність, він поєднує властивості, необхідні для  чудової продуктивності, з безшумністю, необхідною в топ сегменті. Насправді, спеціальний склад BRM X L01 робить ці колодки унікальними серед подібних колодок. Він гарантує низький знос дисків за будь-яких умов водіння, незважаючи на більшу ефективність порівняно зі стандартним складом.

Це технічне рішення у поєднанні з асортиментом перфорованих (XTRA) та слотованих (MAX) дисків Brembo для ринку запасних частин довело свою успішність. Колодки XTRA з матеріалу BRM X L01 пройшли найсуворіші випробування, у тому числі дорожні тести на автомобілях різних сегментів, для яких в асортименті Brembo представлено високопродуктивні диски XTRA та MAX.

Ознайомитись з асортиментом можна на веб-сайті www.bremboparts.com.


Нові гальмівні колодки Brembo XTRA піддаються температурній обробці (скорчингу). Це дозволяє запобігти виділенню газів, що призводять до значного зниження коефіцієнта тертя між диском та колодкою при високих температурах (ефект "федінгу") з подальшим зниженням ефективності гальмування. Завдяки такій обробці та  ретельно  підібраному  складу суміші, гальмівні колодки Xtra однаково ефективні як під час циклів високотемпературного гальмування, так і під час наступних холодних циклів.

Всі артикули серії Brembo XTRA сертифіковано для дорожнього використання відповідно до стандарту ECE R-90.

Новий вигляд колодок Brembo XTRA!
Влітку 2021 року у продажу з'явилися колодки XTRA у новому графічному виконанні: сіра пластина з червоним маркуванням та логотипом Brembo XTRA.

Протягом кількох місяців на ринку будуть в наявності як "класичні" колодки Xtra із чорною пластиною, так і "нові" - із сірою.

І це ще не все: "нові" колодки у своїй коробці будуть загорнуті в захисний матеріал, що повністю переробляється.

Йдеться про суто візуальну зміну: колодки Brembo XTRA, як і раніше, відповідають найвищим стандартам якості.

Довіряйте Brembo світовому лідеру в розробці і виробництві гальмівних систем, ОЕ постачальнику, який пропонує повний асортимент запасних частин оригінальної якості.

Контактні дані центральних офісів дистриб'юторів запасних частин компанії Brembo в Україні

Компанія "ВЛАДИСЛАВ"
м. Дніпро, пр-т Богдана
Хмельницького, 184
Тел.: 0-800-30-20-02 (гаряча лінія)
customerservice@groupautoukraine.com
www.groupautoukraine.com

ТОВ "ЕСО-АВТОТЕХНІКС"
м. Київ, вул. Закревського, 16
Тел.: +380 44 536 09 31
info@autotechnics.ua
www.autotechnics.ua

ЕЛІТ-Україна
03026, м. Київ,
вул. Пирогівський шлях, 135
Тел.: +380 44 389 44 44
www.elit.ua

Юнік Трейд
Україна, м. Київ,
вул. Пирогівський шлях, 34
Тел.: +380 44 237 71 07
e-mail: ut@utr.ua
www.utr.ua

"Сучасна Автомайстерня" № 10 (156) 2021

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony