Реклама
febi2020

У 2019 році компанія ELIT стала ще ближче до своїх клієнтів і провела не один Форум Partner ELIT, а цілих три. Тому їх було проведено у трьох містах: у Львові, Дніпрі та Києві. Від гостей заходів компанія отримала багато емоцій та позитивних відгуків

Кожен захід починався з кава-брейку та презентацій спікерів. У бізнес-частині прийняли участь: Олег Варварський, генеральний директор, Ігор Пономаренко, директор з продажів, Антон Таборовський, керівник проекту PARTNER ELIT, Володимир Храпунов, керівник відділу «Car Fleet Service», Олександр Ніколенко, власник Carbook та інші.

Після бізнес-частини було проведено цікаві активності, де гості могли відчути себе справжніми гонщиками, змагаючись між собою у віртуальній реальності. На швидкість та вправність рук могли себе перевірити у змаганні зі збору кубіку-рубіку.

Наступним номером у програмі став, добре зарекомендований технобрейк - це час вільного спілкування клієнтів з постачальниками. Це прекрасна можливість отримати відповіді на всі питання з «перших вуст». Цього року участь в технобрейку взяли компанії ZF, VAT, Roadhouse, KYB, Bosch, Gates, Federal Mogul, Philips, Denso, Bilstein та Lindstrom. В рамках технобрейку були організовані виставки гаражного обладнання та інструменту ELIT, клієнти мали можливість вживу побачити найпопулярніші та нові позиції з асортименту компанії.

Після технобрейку, організатори перейшли до найцікавішої частини зустрічі – святкового гала-фуршету. Де клієнти отримували нагороди та призи у різних номінаціях. А також було проведено розіграш цінних призів серед партнерів ELIT.

Компанія ELIT дякує всім, хто відвідував Форуми PARTNER ELIT 2019!

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 2

 • 2
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony