Реклама
Aisin

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

Події

13 днів тому  17.11.2020, ~ Administrator   

Ferdinand Bilstein визнано лідером світового ринку запасних частин для легкових та комерційних автомобілів на незалежному Афтермаркеті. Це підтверджується нещодавнім дослідженням, проведеним та опублікованим журналом WirtschaftsWoche, у листопаді 2020 року.

"Аналіз попередніх даних показує, що ми отримуємо найвищі оцінки у сфері надання послуг, широкого асортименту та наявності нашої продукції по всьому світу. Звання "Лідер Світового Ринку" дуже почесне, але це не привід зупинятися на досягнутому" — повідомляє керуючий директор Ян Зікерманн. Компанія продовжує займати провідні позиції серед постачальників запасних частин і у 2020 році. Різкий спад, який відбувся навесні, був компенсований впродовж року, і в даний час bilstein group налаштована позитивно, незважаючи на цей непростий рік. "Наші клієнти завжди могли покластися на нас і продовжують це робити — особливо у складні часи".

Рейтинг лідерів світового ринку був складений під науковим керівництвом доктора Крістофа Мюллера, професора економіки Санкт-Галленського університету. Процес відбору базувався на суворих критеріях, які включали, діяльність щонайменше на трьох континентах, річний обсяг більше ніж 50 мільйонів євро та експортною часткою товарообігу понад 50 %.

bilstein group об’єднує три всесвітньо відомі бренди febi, SWAG та Blue Print. За детальною інформацією переходьте за посиланням: www.bilsteingroup.com

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony