Нові продукти

Автозапчастини

Комерційні автомобілі

6 місяців тому  29.05.2018, ~ Administrator   

Після нещодавнього оновлення корпоративного стилю для легкового напрямку восени минулого року, вантажний напрямок відтепер також має новий вигляд. У новому покращеному дизайні презентовано рішення для ремонту вантажних автомобілів, автобусів на напів-причепів.

Новий дизайн – це абсолютно новий погляд на бренд febi Truck, покликаний відображати високі стандарти якості, які febi встановлює для себе, як постачальника запчастин преміального рівня.

Існуючий слоган "Solutions Made in Germany" як і раніше буде використовуватися для презентування асортименту запчастин febi Truck в усьому світі. Це підвищить рівень визнання ті цінність бренду febi, який відомий завдяки тому, що постачає легкові та вантажні запчастини перевіреної якості рівня оригіналу. Добре відомий логотип febi, який існує в цьому вигляді з 1994 року, змінюватись не буде.

«У новому дизайні ми намагалися відобразити основи нашої успішної співпраці з гуртовими покупцями, незалежними автомайстернями та споживачами, які завжди можуть довіряти якості запчастин та рівню сервіса febi в секторі комерційного транспорту», додає Катрін Нойхауз (Kathrin Neuhaus), бренд-менеджер напрямку febi Truck. «Протягом наступних тижнів та місяців наші споживачі зможуть в повному обсязі ознайомитись з новим стилем febi Truck в усіх доступних он-лайн та оф-лайн каналах комунікацій, в іміджевих та продуктових брошурах, а також на галузевих виставках та інших подіях.»

Загальна інформація
Ferdinand Bilstein об’єднує три загально-відомі бренди febi, SWAG and Blue Print під єдиним зонтичним брендом – bilstein group. Загалом, bilstein group пропонує понад 60 тисяч найменувань різноманітних автомобільних запасних частин для професійного ремонту транспортних засобів. Група компаній bilstein group постачає якісні запчастини в більше ніж 170 країн світу.

Більше інформації: www.bilsteingroup.com

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony