РекламаCTR2020

Нові продукти

Діагностика

Варто знати

Інше

15 днів тому  12.10.2020, ~ Administrator   

Офіційний дистриб’ютор інтернет-магазин EXIST.UA пропонує до 31.10 придбати доступ до Autodata за половину його вартості.

Що таке Autodata?
Це світовий лідер ринку інформаційного забезпечення автосервісів та компаній, що виробляють обладнання для діагностики та обслуговування автомобілів.

Уже понад 40 років Autodata пропонує технічну інформацію для використання в автосервісах (як в незалежних, так і в мережевих), які обслуговують різні марки автомобілів, незалежно від розміру, штату співробітників, спеціалізації. Досвід роботи в індустрії дозволяє компанії забезпечувати технічних фахівців автосервісів всеосяжною, точною інформацією, щодо діагностики й ремонту автомобілів з урахуванням специфікацій і рекомендацій виробників.

Яку інформацію ви отримаєте?
Інформацію про нормо-години для виконання ТО і ремонту автомобілів, схеми виконання цих робіт, інтерактивні схеми електрообладнання, коди несправностей, тощо.

Формат, в якому дані потім представляються кінцевому користувачу, створювався протягом багатьох років. У результаті отримано зручний для користувача стандартизований для всіх 93 виробників автомобілів стиль технічних даних, інструкцій, описів та ілюстрацій, впізнаваний кожним механіком як продукт Autodata.

Для ознайомлення та замовлення переходьте на сайт autodata.exist.ua, або звертайтесь за телефонами (050) 313-66-63, (067) 170-1-888.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony