Рекламаbilstein brand 2022

Компанія EURO DRIVESHAFTS-UKRAINE, що входить у міжнародну групу компаній DRIVESHAFT PARTS зі штаб квартирою в Англії та представництвами у Польщі, Великій Британії, Південній Африці, Іспанії та Україні, реалізує карданні вали та елементи, необхідні для сервісу та реставрації карданного валу. До Вашої уваги інтерв'ю з ведучим спеціалістом з підбору запчастин EURO DRIVESHAFTS Святославом Сорокою.

                                                                                                                                                                                                                                - Пане Святославе, скажіть, будь ласка, елементи трансмісії до яких транспортних засобів є ключовим продуктом діяльності EURO DRIVESHAFTS?
EURO DRIVESHAFTS реалізує карданні вали у зборі та комплектуючі до них як для автомобілів, позашляховиків, так і для комерційної, спеціальної, будівельної та сільськогосподарської техніки. DRIVESHAFT PARTS та EURO DRIVESHAFTS мають за плечима 20 років досвіду успішного ведення карданного бізнесу в Європі та Африці, тому в Україні ми маємо майже всю інформацію про трансмісію.

- Хто є цільовим клієнтом EURO DRIVESHAFTS, адже Ви працюєте в дуже вузькому сегменті?
Вже сьогодні в нас є декілька напрямів діяльності, якими займаються різні відділи компанії. По-перше, ключовим напрямком діяльності є робота з професійними сервісами реставрації карданного валу, сервісними майстернями, що мають балансувальне обладнання і надають сервіс з ремонту та реставрації карданного валу. В кожному місті є декілька таких центрів, з якими ми тісно співпрацюємо.

- Чи планує EURO DRIVESHAFTS відкрити мережу сервісів з ремонту карданного валу в Україні?
У нашої компанії є чітка політика, витримана роками, як гарне вино: EURO DRIVESHAFTS є постачальником запчастин для реставрації карданного валу, а самим ремонтом займаються лише наші партнери – сервіси з ремонту карданних валів. Ми реалізуємо запчастини, тримаємо великий асортимент запчастин в Україні, що дає змогу сервісам виконати якісний ремонт кардану.

Більше того, ми зацікавлені у розвитку та підвищенні культури ремонту карданів в Україні, тому допомагаємо нашим партнерам з тренінгами спеціалістів. Наприклад, якщо Ви вирішили відкрити центр з ремонту карданних валів і звертаєтеся до нас, ми зможемо організувати тренінг Вашим спеціалістам у Європі без мовного бар’єру та воркшоп на сервісі з ремонту карданного валу, де Ваш новий спеціаліст правильно навчиться кернити підшипник хрестовини, працювати на балансувальному верстаті, працювати з трубою, шліцевими з’єднаннями, приварними вилками тощо. Якщо є потреба в якісному обладнанні для ремонту карданів, у нас діє партнерська програма від ведучого українського виробника обладнання для ремонту карданів ТОВ "ВТМ ГРУПП", за якою Ви отримаєте персональну знижку на придбання обладнання для Вашого сервісу. Ми підтримуємо якість! Ми підтримуємо українського виробника!

Репутація та ім'я EURO DRIVESHAFTS є основним пріоритетом для побудови ділових відносин з нашими партнерами. Засновуючи свою роботу на міцних ділових відносинах з найбільш надійними постачальниками запчастин для передачі крутного моменту, ми можемо запропонувати запчастини високої якості на ринку карданної продукції. EURO DRIVESHAFTS є офіційним представником TIRSAN, відповідно, EURO DRIVESHAFTS-UKRAINE є офіційним представником TIRSAN в Україні. Ми здійснюємо прямі поставки продукції з TIRSAN KARDAN в Україну, що дає нам можливість представляти якісний продукт у нашій державі, тим самим підвищувати культуру ремонту карданного валу з використанням якісних комплектуючих на сервісах карданних валів. В українському карданному світі продукти TIRSAN встигли полюбити наші клієнти. І тільки EURO DRIVESHAFTS-UKRAINE змогла запропонувати великий асортимент продукції TIRSAN на складі в Україні за хорошою ціною.

- Чи можуть традиційні СТО бути зацікавлені у співпраці з Вами чи лише сервіси по реставрації карданів?
Так, звичайно! Сервіси з ремонту карданних валів лише один напряок нашої діяльності. Будь яке СТО, що займається ремонтом ходової частини автомобіля – наш ключовий партнер! Адже ми пропонуємо підвісні підшипники та хрестовини в дуже великому асортименті від різних виробників світу, на будь який смак та в різних цінових категоріях. Пошук в каталозі відбувається за розмірами по збільшенню, дві хвилини і Ви підібрали хрестовину! Класичним СТО ми пропонуємо великий асортимент ШРУСів, піввісей, ступиць, пильників DRIVESHAFT PARTS. За 3 роки діяльності в Україні торговий бренд DRIVESHAFT PARTS зарекомендував себе як якісний та надійний продукт, про що свідчить вибір клієнтів торгового майданчика exist.ua Працюємо на партнерських засадах з багатьма СТО і надаємо гарантію. Гарантія на продукцію – 6 місяців.

- Пане Святославе, Ви знаєте про кардан майже все. Звідки таке захоплення трансмісію?
Це доля... нічого в житті не буває випадково! Проте зараз розумію, чому маю освіту в політехнічному ВНЗ, досвід роботи на заводі «Український Кардан», але постійно навчаюсь сам, адже машинобудування зазнає кардинальних змін, потоки завезення вживаних автомобілів змінюються, таким чином, підібрати карданний вал 10 років тому було завданням зовсім іншого рівня складності. Зараз потребують ремонту як пострадянські вантажні авто, так і авто з Європи й Америки, наприклад, автомобіль з карданом, що в Європі функціонував з ретардером від Telma, або американський пікап з алюмінієвим карданним валом. Світ змінюється, змінюються запити клієнтів, проте в нашій компанії Вам запропонують карданний вал навіть до лондонського кебу!

ТОВ «ЄУРО ДРАЙВШАФТC- ЮКРЕЙН»
+38 (04622) 5 82 19
+38 (050) 63 64 777
+38 (050) 83 95 777
+38 (099) 49 11 777
+38 (095) 59 79 777
info@eurodriveshafts.com.ua
www.eurodriveshafts.com.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony