РекламаCTR2020

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

Події

місяць тому  25.02.2020, ~ Administrator   

"ELIT"- це велика дружна родина і, як у кожної родини, в нас є свої традиції. "День Відкритих Дверей" - це захід, на якому можна отримати корисну та цікаву інформацію про бізнес запасних частин, дізнатись, що відбувається після відправлення замовлення запчастин в електронному кабінеті, подивитись як виглядає та працює склад запасних частин і ближче познайомитись з командою філії - людьми, які все це адмініструють, збирають, готують, доставляють та консультують. Тут діляться ідеями та нашими планами на майбутнє.

Дивитись відеозвіт

У першій частині зустрічі після реєстрації і вибору свого "щасливого квитка", клієнтам була продемонстрована загальна інформація про ELIT в світі, як частини корпорації "LKQ", і ELIT в Україні - покриття, що було зроблено, і які плани на цей рік компанія ставить. Спікерм: регіональний менеджер Мурзін Владислав та директор філії Цимбалюк Андрій.

Після презентації для гостей провели екскурсію всередині філії, де у кожного була можливість промацати всі тонкощі робочих процесів, ознайомитися з товаром і наявністю, а також задати питання, на які ми з задоволенням відповіли. На Хмельницьке свято прийшло дуже багато діток, що тільки підсилювало дух святкування.

Після інформативної частини свята, перейшли до частини розважальної. На гостей чекали цікаві конкурси із заохочувальними призами на автомобільну тематику, смачні частування та головна лотерея із розіграшем цінних призів.

Також організатори підготували сюрприз для гостей - торт "ELIT"!

В "ЕЛІТ-Україна" дякують всім, хто відвідав свято та сподіваються, що гостям було цікаво, а отримана інформація буде корисною для розвитку бізнесу. Слідкуйте за новинами "ЕЛІТ-Україна" на сайті, в Facebook і можливо наступний День Відкритих Дверей відбудеться в вашому місті!

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony