Рекламаbilstein brand 2022

Нові продукти

Шини

Варто знати

Інше

Події

Події

11 місяців тому  07.09.2021, ~ Administrator   

Електрична вантажівка Futuricum подолала без підзарядки 1 099 км за 23 години.

Електровантажівка Futuricum, яку використовує служба експрес-доставки DPD у Швейцарії і яка оснащена шинами Continental, встановила новий рекорд дальності дистанції, подоланої на одному заряді батареї. Вантажівка до встановлення рекорду протягом шести місяців експлуатувалася для доставки посилок, і це, як відзначили в Continental, говорить про те, що електричний вантажний транспорт – це не просто концепція, а рішення, яке вже успішно використовують на європейських дорогах.

Futuricum являється Volvo HD, оснащений електричною силовою установкою. 19-тонна вантажівка розвиває понад 680 л.с., а за ємністю батареї – 680 кВт•год – перевершує всі подібні автомобілі в Європі. На вантажівку встановили шини Continental EfficicentPro, розроблені для максимального зниження опору коченню.

«Розвиток електричної мобільності зробив ще більш важливою оптимізацію шин для збільшення запасу ходу автомобілів, - зазначив Хіннерк Кайзер, глава відділу розробок вантажних шин Continental в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка). - Наші шини мають високий ресурс і вкрай низький опір коченню, тобто за своїми характеристиками вони оптимально підходять для ефективної експлуатації електричного вантажного транспорту».

Рекорд був встановлено на швидкісному овалі автодрому Contidrom поруч з Ганновером у Німеччині. Довжина овального треку становить 2,8 км, і два водії проїхали загалом 392 кола, змінюючи один одного кожні 4,5 години, при середній швидкості 50 км/год, яка була обрана, оскільки в такому ж режимі вантажівки використовують у звичайному житті. Спочатку умови були недосконалими, і температура повітря й покриття становила відповідно 14 і 23 градуси, а швидкість вітру дорівнювала 18 км/год при поривах до 40 км/год. Як би там не було, через 23 години рекорд було вставлено, і вантажівка проїхала без підзарядки 1 099 км, що буде зафіксовано в Книзі рекордів Гіннеса.

«Ми вирішили інвестувати в електричну мобільність на ранньому етапі розвитку індустрії, - зазначив Марк Франк, директор зі стратегії та інновацій швейцарського відділення DPD. - Futuricum курсує між станцією в Мьоліне поруч з Базелем і розподільчим центром в Буксі вже протягом шести місяців. Електровантажівка здатна долати близько 300 км на день без будь-яких проблем, і ми пишаємося тим, що змогли офіційно задокументувати ефективність нашої техніки».

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony