Реклама
textar2019

Автозапчастини

Варто знати

5 місяців тому  26.12.2018, ~ Administrator   

Або чому пневмомодулі BILSTEIN B4 для ринку запчастин іноді ззовні відрізняються від оригінального обладнання.

Ще у 1997 р. BILSTEIN разом з Mercedes-Benz розробив модуль пневматичної підвіски для оригінального обладнання. Відтоді у співпраці з усіма провідними автовиробниками BILSTEIN кожного дня розвиває та удосконалює технології пневмопідвіски! Тому пневмомодулі BILSTEIN B4 на незалежному ринку запчастин – єдина пропозиція, що відповідає безкомпромісній якості оригінального обладнання. Цей факт пояснює високі сподівання та очікування вже навіть від зовнішнього вигляду деталі. Тож коли деякі пневмомодулі BILSTEIN B4 для ринку запчастин зовнішньо відрізняються від «рідної» деталі, це дивує та дещо збиває з пантелику майстрів. Дарма, бо цьому є логічне та прийнятне для споживача пояснення.

У більшості випадків йдеться більше про незначну візуальну різницю між модулями. Іноді відрізняються підшипники опори стійки модуля, іноді кріплення кабелів або ж гофрований захисний кожух. Бувають і більш помітні візуальні відмінності, наприклад, в конструкції оригінальних модулів деяких серій передбачений зовнішній резервуар. Натомість, сучасні пневмомодулі BILSTEIN для ринку запчастин мають вже більш удосконалену конструкцію, де резервуар інтегровано в модуль і заховано під гофрований кожух.

Зовнішні відмінності є результатом постійного вдосконалення і подальшого технологічного розвитку наших пневмомодулів для незалежного ринку запчастин. Це забезпечує реальні переваги для наших партнерів – станцій технічного обслуговування та їх клієнтів.

Попри можливі зовнішні відмінності, у всіх модулях пневмопідвіски BILSTEIN B4 гарантується 100% функціональність та відповідність вимогам оригінального обладнання.

Модульна конструкція пневмомодулів BILSTEIN B4 для ринку запчастин базується на сучасному технологічному дизайні та втілює прагнення BILSTEIN: завжди забезпечувати безкомпромісну якість оригінального обладнання, або ж перевершити її!

Тож спокійно довіряйте пневмомодулям BILSTEIN B4: навіть, і особливо, тоді, коли вони дещо інакше виглядають ззовні. Такі відмінності спричинені розвитком та удосконаленням технологій!

До речі, наші пневмомодулі завжди супроводжуються всією необхідною інформацію про виріб та докладними інструкціями з монтажу. Пневмомодулі BILSTEIN, що візуально відрізняються від модулів з оригінального обладнання, супроводжуватимуться відповідною інформацією в майбутньому.

• Підбирайте пневмомодулі BILSTEIN B4 в онлайн каталозі www.bilstein.com.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      До уваги фахівців автосервісу!
Корисні відео з порадами щодо монтажу УКРАЇНСЬКОЮ мовою на каналі BILSTEINde в YouTube

• Замовляйте тільки в офіційних українських дистриб'юторів, www.bilstein.in.ua

Інформація надана Представництвом ІХР в
Україні, www.ihr-automotive.ua

журнал "Сучасна автомайстерня" № 10 (126)

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony