РекламаCTR2020

Нові продукти

Шини

Варто знати

Поговоримо

7 місяців тому  30.10.2019, ~ Administrator   

Фахівці Rezulteo провели дослідження, метою якого було визначити, які марки шин лідирують за кількістю пошукових запитів у Google. Враховувалися запити, що містять назву бренду і слово «шини» мовою кожної з країн.

Були проаналізовані результати для 28 брендів у період із 1 серпня 2018-го по 31 липня 2019 року.

Загалом найбільшу популярність, якщо оцінювати її за запитами в Google, здобула французька Michelin. На другому місці німецька Continental. У Британії ці бренди розділили перше місце з розривом у межах похибки. І по всій Західній Європі шини цих брендів користувачі шукали більше від інших.

Популярність інших марок має виражену локальну прив’язку – ті чи інші з них більш популярні в певних країнах Східної та Північної Європи. Так, Nokian лідирує за кількістю запитів у Фінляндії, Латвії і – як це не дивно – в Болгарії.

Nexen зібрала найбільше запитів у Хорватії та Македонії, а Kumho – у Швеції. Щодо України, то в нашій країні серед інтернет-користувачів найбільш популярними виявилися шини Hankook.

Бренд Goodyear у більшості країн посів досить високі місця за кількістю запитів, але перше місце йому дісталося тільки в Білорусі.

Загалом досить популярний японський бренд Bridgestone не перемiг у жодній країні, а ось шинам Lassa, що випускаються спільним підприємством Bridgestone і Sabanci, вдалося здобути лідерство в Молдові і Сербії. Крім цього, до списку увійшла марка Uniroyal, чиї шини часто шукають користувачі в Чорногорії.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony