Рекламаbilstein action 2021

Corteco, дочірня компанія групи Freudenberg, відповідає за дистрибуцію компонентів для автомобілів на незалежному ринку автозапчастин. Враховуючи тісні зв’язки з виробниками оригінального устаткування та неперевершену репутацію в секторі обслуговування клієнтів і логістичної підтримки, не дивно, що компанія Corteco є постачальником численної кількості відповідних рішень до багатьох країн.

Купуючи Corteco, ви отримуєте якість в оригінальній комплектації
Які б продукти Ви не обрали з асортименту Corteco, Ви завжди отримаєте виріб найвищої якості, що відповідає оригінальній комплектації. Цей високий стандарт якості, характерний для нашого всеосяжного асортименту запасних частин, напряму пов’язаний з групою Freudenberg. Corteco пропонує автомайстерням понад 26 000 найменувань продуктів і комплектів для техобслуговування, у тому числі провідних брендів, як, наприклад, радіальне ущільнення вала Simmerring®. Розширений асортимент продуктів включає сальникові ущільнення, ущільнення штока клапана, прокладки і комплекти для двигуна, продукти для контролювібрації, такі як опори двигуна, шківи й опори підвіски, а також повітряні фільтри салону та гальмівні шланги.

ВАШ ПАРТНЕР ДЛЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ АВТОМОБІЛІВ

Експерт в галузі ущільнень

Якщо йдеться про розробку рішень для автомобільних ущільнень для виробників автомобілів у всіх частинах сектора автомобільної промисловості, то Freudenberg Sealing Technologies є безумовним лідером світового ринку. Більша частина ущільнень з портфеля продуктів FST –це вироби оригінальної комплектації, а також до асортименту входять майже всі типи ущільнень практично для будь-якого виду автомобільної техніки – від ущільнювальних кілець та двох направлених касетних ущільнень з низьким коефіцієнтом тертя до традиційних прокладок. Повний асортимент продукції з якістю оригінальної комплектації, що пропонує CORTECO, охоплює понад 7000 прокладок і понад 6500 різних сальникових ущільнень та ущільнень штока клапана.

Експерт в галузі контролю вібрацій

Vibracoustic є світовим лідером в галузі технологій контролю вібрації та постачає практично всім виробникам легкових і комерційних автомобілів компоненти, що значно і помітно підвищують комфорт керування автомобілем. Глобальна мережа науководослідних  і  дослідно-конструкторських  відділів дозволяє інженерам Vibracoustic розробляти унікальні технології гасіння вібрації та щоденно отримувати нові знання з галузі виробництва й матеріалознавства, які є ключем до створення продуктів найвищої якості.

Експерт в галузі повітряних фільтрів салону

Одна з найбільш серйозних проблем, що стоять сьогодні перед людством, - це збереження чистоти повітря. Freudenberg Filtration Technologies розробляє рішення, завдяки яким процеси стають більш ефективними, економляться ресурси й зберігається довкілля, завдяки чому підвищується якість життя людей. Зважаючи на майже 60-річний досвід Freudenberg в галузі фільтрації, тепер кожен третій новий автомобіль оснащують оригінальними фільтрами Freudenberg. Corteco пропонує широкий асортимент оригінальних фільтрів, що ефективно захищають систему кондиціювання та пасажирів від забруднень навколишнього середовища.


www.corteco.com
www.ecatcorteco.com
instagram.com/corteco_official

журнал "Сучасна автомайстерня" № 9 (145)

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony