Рекламаbilstein video 2022

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

3 місяці тому  26.01.2022, ~ Administrator   

Компанія Hella представила Coolant Control Hub – модуль системи охолодження, який одночасно контролює температуру електродвигуна, батареї та салону автомобіля.

Перспективна розробка складається з семиходового клапана (компанія вже відправила заявку на патент), актуатора, кількох помп та розширювального бака, а також системи теплообміну та безпосередньо системи циркуляції холодоагенту.

Систему можна масштабувати залежно від потреб замовника (наприклад, потужність помпи може варіюватися від 30 до 300 Вт), при цьому таке рішення технологічно простіше – модуль використовує на 50% менше компонентів, ніж традиційні системи з трьома роздільними циклами, повідомляє Hella.

Температура рідини може змінюватися від -40 до +90 градусів за Цельсієм. Клієнтам обіцяють низький рівень шуму (не вище 50 дБ) і доступнішу ціну (дешевше виробництво та логістика; для виробництва потрібно менше матеріалів).

Серед головних переваг CCH – найкращий розподіл теплової енергії (а отже, менші енерговтрати), внаслідок чого запас ходу електромобіля має підрости, а час заряджання стане меншим.

«Однією з обов'язкових умов для переходу на електромобілі є ефективне управління температурою, – упевнений директор підрозділу Hella з електроніки Бьорн Твіхаус. – Coolant Control Hub – це інноваційний модуль, який зробить революцію в термоменеджменті».

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony