Реклама
febi2020

Continental, технологічна компанія і виробник шин преміум-класу, запустила нову лінійку шин для міжміських автобусів Conti CoachRegio. Нова лінійка шин пропонує надійну і безпечну поїздку між містами і селами в різних швидкісних режимах, відмінну керованість і великий пробіг по горбистих і звивистих дорогах.

Лінія Conti CoachRegio включає в себе шину для всіх осей, а також спеціальну шину для ведучих мостів. Новий дизайн створений з урахуванням потреб автопарків, які працюють на коротких відстанях і міжміських перевезеннях в цілому, а також тих, хто управляє туристичними автобусами, шкільними автобусами або вахтовим автобусами. Нова шина доступна як Conti CoachRegio HA3 295/80 R 22,5 для всіх осей і як Conti CoachRegio HD3 для провідної осі. Останній варіант також буде доступний починаючи з четвертого кварталу 2020 року як ContiRe CoachRegio HD3, виготовлений з використанням рішення Continental для гарячого відновлення протектора, що забезпечує багаторазовий термін служби завдяки міцному і надійному корпусу.

Нова шина Conti CoachRegio HA3 295/80 R 22.5 для усіх вісей

Маркування 3PMSF (символ сніжинки на тлі трьох гірських піків) означає, що Conti CoachRegio може плавно рухатися при будь-яких погодних умовах в будь-який час року, а його міцний і надійний зовнішній шар розрахований на навантаження LI 154/149, який в даний час є найвищим з доступних для ведучих мостів в міжміському і міжнародному сегментах. Що стосується значень, зазначених на етикетці ЄС, обидві шини мають рейтинг «C» для ефективності використання палива і «B» для зчеплення на мокрій дорозі, з шумом кочення 71 дБ для HA3 і 73 дБ для HD3 (обидві з однією звуковою хвилею та не резонують).

«За допомогою цієї нової лінійки шин ми подолали технологічну проблему розробки шини з використанням збалансованого складу для підвищення безпеки і ресурсу. Модель також характеризується низькими значеннями опору коченню для регіональних автобусів. З Conti CoachRegio ми представляємо ефективні шини, які економлять пальне, служать довше і пропонують кращу керованість, а також комфорт без шкоди для найважливішого - безпеки», - сказав Лутц Штебнер, керівник відділу вантажних шин Continental для вантажівок і автобусів в Європі, на Близькому Сході та в Африці.

Лутц Штабнер (Lutz Staebner), керівник відділу вантажних шин EMEA в Continental

Збалансований склад для кращої передачі тяги і більшого ресурсу забезпечується інноваційною комбінацією гумового полімеру і підсилюючого наповнювача. Спеціальна, функціональна гума і новий тип технічного вуглецю забезпечують великий пробіг з чудовим опором коченню. У той же час пропонуючи чудову керованість на мокрій дорозі та відмінне зчеплення з сухою поверхнею.

Що стосується дизайну малюнка протектора, Conti CoachRegio HA3 використовує технологію глибоких ламелей, що забезпечують відмінні характеристики на мокрій і засніженій дорозі, завдяки прямим канавками на зовнішніх ребрах для структурної стійкості, а також зигзагоподібним внутрішнім канавкам для оптимального захисту від застрявання каменів. Ці характеристики забезпечують кращу стійкість на поворотах і тихий хід, забезпечуючи високий комфорт для пасажирів. Conti CoachRegio HD3 також має нову конструкцію поперечного корду, яка підвищує міцність і мінімізує шкоду від ударів по бордюру, в той час як глибокі 3D-ламелі краще витісняють воду, що покращує характеристики шин на мокрій дорозі, зчеплення та безпеку.

Шина Conti CoachRegio HD3 295/80 R 22.5 для провідного мосту також буде доступна з четвертого кварталу 2020 як ContiRe CoachRegio HD3

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony