Шинний бренд Continental ділиться своїми планами щодо створення принципово нових шин для електричних і гібридних автомобілів. Зараз триває етап розробки і створення формул для нових моделей. Відповідно до стандартів, шини для гібридів і електрокарів повинні відповідати низці вимог. Над цим зараз і працюють фахівці німецького концерну.

Розробки Continental для електрокарів
Інженери відомого шинного бренду Continental зайняті створенням понад 100 моделей шин, придатних для використання на електричних і гібридних автомобілях. Представники бренду розповідають, що такі шини повинні відповідати цілому ряду критеріїв.

У числі найважливіших вимог - підвищена несуча здатність каркасу, що пов'язано з більшою масою електрокарів і автомобілів з гібридним приводом. За словами фахівців компанії, цей показник зазвичай вказують на бічній частині шин як маркування XL. Однак у зв'язку з новими вимогами зараз інженерами компанії розробляються версії з підвищеною вантажопідйомністю. У разі успіху новинки будуть маркуватися як XL+.

Відмінні властивості покришок для електричних автомобілів
Інші найважливіші вимоги, які розробники Continental пред'являють до майбутніх шин:

 • висока зносостійкість. Великий обертовий момент, яким відрізняються електричні двигуни, потребує оновлення малюнка протектора відповідно до іншого принципу роботи електричного двигуна. Оновлень у цьому зв'язку вимагає і склад гумової суміші - на базі традиційних формул, але з часткою інновацій;
 • щоб відповідати нормам, чинним для електричних автомобілів, необхідні шини з мінімальним опором коченню. З цією метою інженери планують модернізувати саму конструкцію покришки, в тому числі її боковину, гумовий склад і малюнок протектора;
 • підвищення безпеки експлуатації;
 • максимальне підвищення акустичного комфорту. У зв'язку з особливостями двигуна електричні автомобілі практично не видають шуму під час руху. Тому зниження звуку, який виробляють шини - дуже важливе завдання для інженерів. З цією метою фахівцями Continental вже була розроблена нова технологія ContiSilent. Її суть – у використанні шару спіненого поліуретану, який прикріплений всередині протектора. У результаті він поглинає більшу частину звукових коливань, які згодом можуть передаватися на підвіску, колісні диски і до кузова.

Почавши у 2012 році з електрошин Conti.eContact, компанія продовжила наповнювати свою лінійку. Також в асортименті бренду є літні шини Continental EcoContact 6, що задовольнять вимоги більшості сучасних електрокарів і автомобілів гібридного типу. Для ультрасучасних електричних автомобілів розробили надпродуктивні енергоефективні покришки ContiSportContact 5, що мають вдосконалені спортивні характеристики.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony