Рекламаfebi2021

Нові продукти

Шини

Варто знати

Інше

Події

місяць тому  19.01.2021, ~ Administrator   

Залишилося менше року до початку нової вражаючої серії позашляхових гонок Extreme E. І чинний чемпіон світу у перегонах Formula-1 Льюїс Гамільтон оголосив, що його новостворена команда X44 приєднається до боротьби в цих змаганнях.

«Extreme E в першу чергу мені сподобалася завдяки своїй екологічній спрямованості», - каже легендарний чемпіон, пояснюючи свою прихильність новій серії. І справді, Extreme E має на меті привернути увагу любителів автоспорту до кліматичних змін. «Кожен з нас має силу змінити ситуацію, - говорить Гамільтон, - і це так багато для мене означає, що я хочу використовувати свою любов до перегонів, а також любов до нашої планети, щоб вплинути на це. Я надзвичайно пишаюся тим, що створена мною гоночна команда приєднається до Extreme E». До речі, назва команди Гамільтона походить від його власного гоночного номера (44) у Формулі-1.

Таким чином гонщики з X44 приєднаються до семи інших команд, які вже заявили про свою участь у Extreme E. Серед них знамениті  американські  команди IndyCar Andretti Autosport та Chip Ganassi  Racing,  іспанський  проект  QEV  Technologies,  дворазові чемпіони Формули-Е з Techeetah та британський проект Veloce Racing, співзасновником  якого  є  чинний чемпіон Формули-E Жан-Ерік Вернь. Серед претендентів також будуть дві команди з Німеччини – ABT Sportsline та HWA RACELAB.

Серія Extreme E: екстремальна та електрична

Серія Extreme E заснована тією ж командою, яка створила Формулу-E. Новий проект – це світовий гоночний чемпіонат, в якому повністю електричні  позашляховики  будуть змагатися  в  найекстремальніших умовах у дуже незвичних локаціях. Ці місця, які можуть скоро зникнути внаслідок кліматичних змін – пустелі Аль-Ула в Саудівській Аравії та Уолфіш-Бей в Намібії, береги озера Роуз в Сенегалі, льодовик Рассела в Гренландії та тропічний ліс в Амазонії.

Continental є співзасновником проекту та преміум-спонсором перегонів. Також виробник буде оснащувати всі транспортні засоби, що беруть участь у перегонах, шинами для різноманітних та надзвичайно  вимогливих умов змагань. Крім того, цифрова платформа для контролю шин Continental ContiConnect забезпечить моніторинг стану коліс, а датчики всередині шин дозволять постійно контролювати їх тиск і температуру.

Екстремальна гонка вимагає екстремальних шин

Extreme E – найекстремальніша гоночна серія, яку коли-небудь бачив світ. Нові перегони, що проводяться в таких унікальних та складних умовах, вимагають спеціальних шин. Компанія Continental ретельно вивчила вимоги до гоночної серії та створила шини, які повністю відповідають потребам конкуруючих команд. Оптимізовані за характеристиками шини створені не просто для екстремальних умов, а й для унікальних вимог чисто електричних позашляховиків. Нові колеса побудовані на базі Continental CrossContact LX – добре збалансованої всесезонної шини зі спеціально розробленим протектором для підвищення тяги та зчеплення практично на будь-якій поверхні.

Continental розробляє новаторські технології та послуги для стійкої і  пов'язаної  мобільності  людей  і їх товарів. Заснована в 1871 році, технологічна компанія  пропонує безпечні, ефективні, інтелектуальні та доступні рішення для автомобілів, машин, транспортних потоків і транспорту. У 2019 році обсяг продажів Continental склав 44,5 млрд євро, і в даний час в 59 країнах і на ринках працюють понад 232 000 чоловік.
Департамент шин має 24 виробничих і конструкторських підрозділи по всьому світу. Будучи одним з провідних виробників шин з чисельністю понад 56 тисяч працівників, в 2019 році підрозділ оголосив про продажі на суму 11,7 млрд. євро. Continental входить в число технологічних лідерів у виробництві шин і пропонує широкий асортимент продукції для легкових автомобілів, комерційних автомобілів і двоколісних транспортних засобів. Завдяки  постійним  інвестиціям  в дослідження і розробки, Continental вносить важливий внесок в безпечну, рентабельну і екологічно ефективну мобільність. Портфель департаменту Шини включає в себе послуги з торгівлі шинами і навігаційними системами, а також системи цифрового управління шинами для комерційних транспортних засобів.

журнал "Сучасна автомайстерня" № 10 (146)

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 2

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 1
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony