РекламаCTR2020

Нові продукти

Шини

Варто знати

8 місяців тому  02.12.2019, ~ Administrator   

Зимовий сезон знову настає, і все більше водіїв переходять на безпечні в холодну пору року шини. Як провідний виробник зимових шин, Continental нагадує водіям, які планують подорож в Німеччину, що Закон про дорожній рух вимагає наліпку, яка попереджає про максимальну швидкість зимових шин та має бути «в полі зору водія».

Вона показує максимально допустиму швидкість зимових або всесезонних шин. У разі її відсутності при зупинці поліцією водія можуть оштрафувати на суму 5 євро (130 гривень).

А якщо автомобіль потрапив на камеру швидкісного контролю та перевищив максимально допустиму швидкість, на яку розраховані його шини, то стягується штраф вже у розмірі 25 євро (650 гривень).

Максимальна швидкість автомобіля вказана в графі «Т» в частині 1 свідоцтва про реєстрацію. Допустима максимальна швидкість шини вказана на боковині. Різні букви позначають різні значення максимальної швидкості. Наприклад, буква «T» в написі 195/65 R15 T означає 190 км/год, а шини з маркуванням 195/65 R15 H можуть працювати на швидкості до 210 км/ч. Шини, схвалені для більш високих швидкостей, мають маркування V = 240 км/год або W = 270 км/ч. Шини з маркуванням Q дозволені тільки для швидкостей до 160 км/ч.

Втім, дані обмеження актуальні для ділянок німецьких автобанів без обмеження швидкості. Більшість українських доріг мають швидкісне обмеження, що не перевищує 110 км/год, яке ми настійно радимо дотримуватися в найбільш небезпечний сезон року.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony