Рекламаbilstein video 2022

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

21 днів тому  29.04.2022, ~ Administrator   

Покращене освітлення – важливий фактор для підвищення безпеки дорожнього руху. Valeo регулярно докладає зусиль для розробки технологій у цьому напрямку. Одна з них наведена нижче:

Valeo PictureBeam™ Monolithic — це система освітлення з високою роздільною здатністю, заснована на інноваційній, ефективній та високопродуктивній технології, яка отримала першу нагороду для Valeo Group у категорії «Безпека» CLEPA Innovation Awards. Підвищена безпека, оптимальна видимість, комфорт для очей – особливо вночі – це переваги, які ця унікальна технологія пропонує своїм користувачам.

4000 пікселів, які входять до складу кожної монолітної фари Valeo PictureBeam™, не тільки освітлюють дорогу попереду, але й дозволяють водієві постійно перебувати на повному освітленні, не засліплюючи інших водіїв, пішоходів або велосипедистів.

Точне освітлення – кожен піксель діє незалежно

Технологія Valeo PictureBeam™ Monolithic контролює інтенсивність і потік світла, що випромінюється кожним окремим пікселем, щоб забезпечити точну необхідну кількість. Таким чином унікальна система без відблисків забезпечує точне освітлення в будь-яких ситуаціях і в повній безпеці. Фари автоматично регулюють інтенсивність світла, що проектується на дорожні знаки, щоб запобігти засліпленню водія та інших учасників дорожнього руху, щоб попередити водія про їхню присутність. Спрямоване освітлення, пов’язане з рухом керма, є пов’язаною функцією, яка пропонується для їзди в поворотах, де точне освітлення, що забезпечується пікселями, і широке поле зору покращують видимість з боків дороги.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony