Рекламаbilstein video

Пропозиція Hitachi деталей системи подачі палива стрімко росте. Особливим попитом користуються насоси  високого тиску для сучасних бензинових двигунів (FSI,TSI,TFSI) групи Volkswagen для моделей VW, Audi, Skoda, Seat.

Hitachi – розробник та єдиний постачальник насосів високого тиску на конвеєри групи Volkswagen. На незалежний ринок запчастин Hitachi пропонує той самий продукт в якості оригінального обладнання. Насоси високого тиску чудово доповнюють форсунки впорскування а також занурювальні насоси бензобака та модулі подачі палива як для бензинових, так і для дизельних систем. Наразі пропозиція вже  налічує понад 180 деталей, що закривають потребу 7000 застосувань в різних автомобілях. Для прикладу, кілька артикулів, цікавих для українського автопарку:

Про виробника: Група Hitachi зі штаб-квартирою в Токіо, Японія, з загальним товарообігом 90 млрд. євро, є лідером у різних галузях світової економіки. З вказаної суми 9 млрд. євро приносить автопромисловий підрозділ – Hitachi Automotive Systems.  З  2012  р.  німецьке  підприємство  HÜCO  Automotive  GmbH  теж  стало  частиною  цього  підрозділу.  А  в  2015-му  в  Німеччині  було  створено  центр  розвитку  та  постачання  європейського  ринку  запчастин  –  Hitachi  Automotive  Systems  Espelkamp GmbH. Виробництво та реалізація високоякісної продукції для задоволення потреб споживачів на найвищому рівні – головна мета компанії, що вже понад 35 років сприяє її успіху. Поєднуючи пропозицію від двох потужних марок Hitachi та HÜCO,  компанія  Hitachi  Automotive  Systems  Espelkamp  GmbH  забезпечує  широкий  вибір  споживачам  ринку  запчастин.  Підібрати деталі HITACHI та HÜCO можна в каталозі TecDoc

Щоб придбати оригінальну продукцію HITACHI та HÜCO в Україні, звертайтесь до українських дистриб’юторів та їх філій: «Автотехнікс» (www.autotechnics.ua) та «АвтоЛідер» (www.avtolider-ua.com).

Інформація надана Представництвом ІХР в Україні, www.ihr-automotive.ua

журнал "Сучасна автомайстерня" № 4 (131)

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony