РекламаCTR2020

Інженери Нitachi зауважили високу схильність до збоїв в роботі оригінальних реле свічок розжарювання в моделях BMW та розробили свою технологію, що усуває проблеми оригіналу. Пропозиція реле від Нitachi закриває понад 70% потреб ринку.

Високий рівень помилок у роботі реле оригінального обладнання зумовлено внутрішньою конструкцію. З'єднувачі з комутатором піддаються сильним навантаженням. Це часто призводить до несправності окремих свічок або до повного виходу з ладу самого реле.

Іновація від Нitachi у використанні посилених та спеціальним чином занурених в конструкцію а потім спаяних контактів, що забезпечує високу якість на технологічну надійність.

Нitachi  відреагували на цю слабкість оригіналу суттєво покращивши конструкцію реле.

Міняти реле доводиться як взимку, так і влітку, незалежно від сезону. Тому постійно існує високий попит на ці типи реле свічок розжарювання.

Тож щоб уникнути зайвих проблем, просто обирай те реле від Hitachi з унікальною технологією на ринку запчастин.

Інформація надана Представництвом ІХР в Україні,
www.ihr-automotive.ua

Група Hitachi, Японія, з загальним товарообігом 90 мільярдів євро, - лідеро в різних галузях світової економіки. 9 мільярдів євро робить її автопромисловий підрозділ - Hitachi Automotive Systems.

В 2012р. Hitachi купили німецьке підприємство HÜCO Automotive GmbH та в 2015-му створили у Німеччині центр розвитку та постачання європейського ринку запчастин - Hitachi Automotive Systems Espelkamp GmbH.

Тепер об’єднана пропозиція двох потужних марок Hitachi та HÜCO, забезпечує широкий вибір споживачам ринку запчастин, широкого спектру деталей в якості оригінального обладнання. Підібрати деталі HITACHI та HÜCO просто в каталозі TecDoc

В Україні запчастини HITACHI та HÜCO можна придбати в офіційних українських дистриб’юторів та на їх регіональних філіях: «Автотехнікс», www.autotechnics.ua, та «АвтоЛідер», www.avtolider-ua.com

"Сучасна Автомайстерня" № 9 (135) 2019

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony