Рекламаbilstein action 2021

Нові продукти

Автохімія

Варто знати

Інше

2 місяці тому  28.01.2021, ~ Administrator   

Навіть на новій машині, яка щойно зійшла з заводського конвеєра, можуть з'явитись пошкодження лакофарбового покриття. Що вже казати про стару автівку. Добре, що існує чудовий метод захисту − полірування кузова. Ось, що говорять спеціалісти по малярних роботах про цю процедуру.

Полірувальний віск на основі епоксидних смол − кращий вибір
Так, він коштує дорожче. Але ефект від такого воску зберігається до півроку. Він покриває кузов додатковим тонким шаром, що захищає лакофарбове покриття від найбільшого ворога − дрібних абразивних частинок.

Віск на основі епоксидних смол також добре протистоїть різноманітним хімічним реагентам, що використовуються дорожніми службами для боротьби з ожеледицею. Та захищає кузов від вигорання на сонці.

Полірування захищає від корозії
Якщо ваша автівка вже "відсвяткувала" свій п'ятий "день народження", то полірування з воском стає для вас обов'язковою процедурою. Яку слід робити не рідше, ніж один раз на шість місяців.

Після декількох років експлуатації на кузові з'являється багато мікроподряпин. Ви можете не побачити їх неозброєним оком. Проте саме в таких подряпинах починається процес корозії.

Тому у вас є вибір. Або регулярно полірувати кузов воском, або ж готуватись до ліквідації корозії.

Можна полірувати не весь кузов, а лишень окрему деталь
Так, можна деколи економити та обмежуватись обробкою окремих частин. Тих місць, де ви побачили сколи чи подряпини. Локальне полірування обійдеться вам дешевше та допоможе захистити найбільш вразливі місця.

Найкращий час для полірування − рання весна
Як тільки ви бачите, що зима закінчується, варто не тільки міняти гуму на колесах, але і їхати на СТО, де займаються ремонтом кузова. Щоб замовити полірування. Звичайно, автівку перед цим потрібно добряче помити.

Зимові атмосферні явища, перепади температури та реагенти з дороги завдають шкоду лакофарбовому покриттю. Початок весни − найкращий час для того, щоб позбавитись від них та привести кузов до ладу.

Нову автівку теж слід полірувати з воском
Звичайно, тільки у тих випадках, коли ви цінуєте бездоганний вигляд лакофарбового покриття. Найкращий час для цього − сьомий-восьмий місяць з моменту сходу автівки з конвеєра.

Автовиробники, як правило, наносять віск чи інші захисні покриття на нові авто. Але за сім місяців вони повністю зношуються. Саме час подбати про новий захист.

Ручне полірування гірше, ніж механічне
Так, звичайно, ви можете самі полірувати кузов. Для цього потрібно придбати якісний віск та дещо з інструменту. Але краще довірити цю процедуру професіоналам. Тим, хто вміє робити полірування правильно та володіє усім необхідним обладнанням.

Процедура допоможе захистити лакофарбове покриття тільки в тому випадку, якщо її виконують, дотримуючись правильної технології. Зробити це самостійно дуже не просто. Майстри вчаться роками правильній техніці. Тому рекомендуємо вам звернутись на спеціалізовану станцію техобслуговування. При виборі СТО звертайте особливу увагу на наявність обладнання для полірування кузова авто.

Джерело - https://urban.kh.ua/services/remont-kuzova-avto/

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony