РекламаBilstein NY

Задовго до настання весни ринок запчастин почав готуватися до літнього сезону з обслуговування системи кондиціонування повітря автомобілів. Усі учасники ринку, від постачальників запасних частин до спеціалізованих технічних станцій і майстерень, які займаються обслуговуванням системи кондиціонування, будуть робити все можливе, щоб у цьому сезоні їх клієнти отримували належні запчастини та повноцінне обслуговування.

Рік за роком Nissens Automotive робить все можливе, щоб допомогти своїм партнерам у підготовці до напруженого кліматичному сезону. Широкий асортимент ключових компонентів Nissens з'явився на полицях дистриб'юторів ще до початку весни. Новинки розширять асортимент Nissens, щоб охопити новіші та найпопулярніші моделі автомобілів. Також доступні недавно додані в портфоліо компоненти системи кондиціонування.

Менеджер з продуктів системи кондиціонування Nissens Йонас Евальд Крістенсен пояснює:
«Два провідні компонента системи кондиціонування повітря Nissens і найбільш часто замінні компоненти утворюють дуже конкурентоспроможну і сильну пропозицію на ринку. Майже 600 моделей компресорів кондиціонера Nissens покривають 79% автомобілів, представлених у Європі, і майже 1200 моделей конденсорів покривають більше 94%  європейського  автомобільного парку. З літа минулого року в програму додано майже 250 нових моделей конденсорів, компресорів, вентиляторів салону, випарників, фільтрів-осушувачів і вентиляторів. Крім того, зовсім недавно представили розширювальний клапан. І ще важливо відзначити, що понад 230 компонентів в асортименті деталей кліматичної системи підходять для найпопулярніших гібридних і електричних автомобілів».

Зручний і безпечний вибір для обслуговування системи кондиціонування
У той час як дистриб'ютори зосереджуються на належному асортименті та наявності запчастин, фахівці з ремонту системи кондиціонування хочуть бути впевнені, що встановлені ними запчастини якісні, монтаж проходить без зайвого клопоту, що закінчується задоволенням автовласника. Адже результатом обслуговування повинна бути правильно функціонуюча система кондиціонування з безперебійною роботою її компонентів. Вибір продуктів Nissens робить процедуру простою і безпечною. Вся продукція Nissens розробляється і проводиться відповідно до визнаних на ринку справжніх стандартів якості Nissens. Це гарантує бездоганне виконання деталей, що забезпечує безпроблемний і швидкий монтаж. Функціональність кожного компонента ретельно перевіряється, деталь відповідає оригіналу і забезпечує найбільш оптимальні теплові характеристики. Більшість компонентів Nissens є продуктами концепції First Fit, це означає, що все необхідне для правильної установки міститься в коробці з виробом. Крім того, конденсори Nissens захищені від корозії, що значно подовжує термін їх служби.

Nissens пропонує якісну технічну підтримку автомеханікам, що включає друковані матеріали, семінари, курси для самостійного навчання, розбори типових несправностей, а також докладні інструкції з усунення несправностей. Це також є великою підтримкою для дистриб'юторів, що допомагає їм у просуванні виробів Nissens на ринку.

Нещодавно асортимент продукції розширився за рахунок значно ширших клапанів. Перед установкою нового компресора рекомендують завжди замінювати розширювальний клапан разом з фільтром-осушувачем і, в багатьох випадках, з конденсором.

Йонас продовжує: «Розширювальний клапан – це невеликий компонент, але він має величезне значення для роботи всієї системи. Клапан може вийти з ладу через забруднення системи або через дефект його силового елемента. Коли це відбувається, це не тільки погіршує  загальну  продуктивність системи, але і може вплинути на термін служби компресора і спровокувати серйозні передчасні поломки. Клапан завжди слід міняти при установці нового компресора. Щоб автомеханіку було легше дотримуватися цієї рекомендації, ми постаралися розширити нашу лінійку клапанів, яка до моменту запуску складається з понад 60 артикулів, що охоплюють близько 290 оригінальних номерів для найбільш популярних легкових, легких комерційних і вантажних автомобілів. Асортимент буде постійно оновлюватися. Заміна розширювального клапана перед монтажем  компресора  кондиціонера дозволяє різко знизити ймовірність повторного дорогого ремонту».

журнал "Сучасна Автомайстерня" № 4 (151) 2021

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony