РекламаCTR2020

У червні в київському виставковому центрі «Парковий» відбулась міжнародна виставка «Ad Open Fest 2019». Виставка вже давно стала майданчиком для професійного спілкування фахівців і топ-менеджерів автомобільної галузі України зі світовими виробниками автозапчастин та аксесуарів.
 
У виставці взяли участь понад 100 брендів, 5000 спеціалістів та 60 світових виробників автозапчастин. Новітні розробки, інноваційні технології, останні досягнення у світі авторемонтного бізнесу – все це чекало відвідувачів на інтерактивних стендах заходу.

«AD OPEN FEST 2019 – це важлива подія для компанії Bosch та можливість вкотре визначити важливість стратегічних відносин з групою компаній AD. А також продемонструвати що Bosch розуміється та підтримує напрямки розвитку ринку автомобільних запчастин в Україні, та рішень по ремонту надсучасних авто, включаючи й електромобілі. Я вважаю, що такі виставки дають великі можливості та нові знання як для керівників компаній так і для персоналу. На виставці Bosch представив сучасні рішення для підвищення ефективності роботи  СТО, особливо в діагностиці легкового та вантажного парку, повноцінну та дуже атрактивну за ціною програму навчання робітників СТО по всіх напрямках діагностики та ремонту, які допомагають збільшити продуктивність персоналу та підвищити ефективність бізнесу в цілому. Фокусним для нас залишається реалізація продуктів через дилерські мережі, які постачають їх в Bosch Car Service А після приєднання до найуспішнішої мережі Bosch Car Service, впевненість СТО у майбутньому набагато зростає» – коментує Володимир Матусевич, керівник департаменту Automotive Aftermarket компанії Bosch.

Системні сканери KTS 350, 590, Truck
KTS 350 – компактним багатофункціональним пристроєм, що складається з 10-дюймового планшетного ПК і вбудованого діагностичного модуля для зв'язку з електронними системами автомобіля. Завдяки цьому компактному рішенню, KTS 350 оптимально підходить для використання як в умовах майстерень, так і при виїзній діагностиці.
 
КТС 590 – повністю підтримують наявні протоколи діагностики. Крім того він вперше дозволяє працювати з новими, наприклад, DioIP - протоколами діагностики на основі Ethernet. Також підтримується протокол Euro 5 Pass Thru (J-2534) для роботи з дилерським ПО. Налаштована робота під управлінням програмного забезпечення ESI [tronic] 2.0.

KTS Truck – діагностичний сканер для вантажних автомобілів. Комплектується OBD кабелем 3 м., USB кабелем, адаптером Bluetooth і комплектом універсальних перехідників (адаптерів). Системний сканер KTS Truck – це багатофункціональний, надійний і сучасний прилад для діагностики блоків управління вантажних автомобілів різних виробників. Для роботи з приладом потрібно програмне забезпечення ESI[tronic].

Bosch DCU – нове покоління планшетних комп’ютерів для автосервісів
DCU 220 – Єдиний діагностичний пристрій на СТО об’єднує в собі особливості ноутбука та планшетного ПК. В парі з системними сканерами KTS, комп’ютер DCU 220 дозволяє тестувати електронні системи легкових та вантажних автомобілів, а також легкого комерційного транспорту.

Діагностичний стенд Bosch
EPS 205 – Новий діагностичний стенд EPS 205 для перевірки дизельних інжекторів – це економічно-обгрунтоване рішення для автосервісів, які надають послуги з діагностики та ремонту паливного обладнання дизельних двигунів. На компактному стенді можна проводити перевірку як форсунок класичних систем впорскування, так і інжекторів Common Rail двигунів легкових і вантажних автомобілів. Універсальна система кріплень та продумана конструкція приймальної камери допомагають скоротити час на підготовку стенду до роботи та дозволяють проводити всі необхідні процедури швидко та без зайвих ускладнень. EPS 205 дає можливість проводити діагностику форсунок з робочим тиском понад 1800 бар.
 
FSA – мобільні вимірювальні модулі це універсальне та економічне рішення для діагностики двигуна
FSA 050 – прилад Bosch призначений для перевірки електричних ланцюгів гібридних та електромобілів. Прилад на сьогодні не має аналогів серед обладнання для мультимарочної діагностики. Особливостями FSA 050 є: Bluetooth зв'язок між FSA 050 і PC (FSA 500), можливість самостійного використання (має екран для відображення вимірюваних величин). Прилад може використовуватися для перевірки систем високої напруги та ізоляції, в тому числі на цілісність проводки.

FSA 740 – Діагностичний комплекс FSA 740 для аналізу систем автомобілів являє собою побудований за модульним принципом стенд для діагностики автомобілів в майстерні. FSA 740 реєструє специфічні сигнали, що надходять від автомобільних систем, і через USB-інтерфейс передає їх в ПК, працює в операційній системі Windows. на ПК встановлено системне програмне забезпечення FSA для управління процесами і відображення даних вимірювань.

FSA 500 – Мобільний вимірювальний модуль для діагностики автомобільних електричних ланцюгів і електронних систем. Вимірювальний модуль живиться від вбудованого акумулятора і з'єднується з ПК по бездротовому інтерфейсу BlueTooth. Основною його перевагою є проста і зручна перевірка електричних ланцюгів і електронних компонентів.

Пристрій ACS створений для вирішення специфічних завдань з обслуговування систем кондиціювання
ACS 810 – Повністю автоматизований пристрій, призначений для обслуговування систем кондиціювання з використання холодоагенту типу R-134a і мінімальної необхідністі ручного управління. Пристрій автоматично контролює кожну фазу обслуговування, відкачування оливи та холодоагенту, їх очищення та заправку системи без необхідності участі оператора. Однак, пристрій також дозволяє користувачеві при необхідності вручну управляти процесом. Потужний, двоступеневий насос ACS 810 забезпечує швидку та ефективну відпомповування. Пристрій має базу даних, яка містить інформацію про необхідну кількість олива і холодоагенту для систем кондиціювання повітря безлічі автомобілів. ACS 810 також оснащена вбудованим принтером для друку звітів.

ACS 753 – Новий стандарт установок для обслуговування кондиціонерів з холодоагентом типу R134a. Повністю автоматична установка для роботи з холодоагентом R134. Підходить для роботи з кондиціонерами повітря як легкових (в тому числі гібридних), так і вантажних автомобілів. Відповідає стандарту SAE J2788.

Bosch BAT – Тестери акумуляторних батарей (АКБ) 6/12V
BAT 131 – Переносний, енергонезалежний тестер для перевірки 6В та 12В свинцево-кислотних акумуляторних батарей усіх типів. Прилад проводить тестування, не створюючи навантаження на акумуляторну батарею, протягом декількох секунд визначає її стан та роздруковує результати. Має вбудоване джерело живлення (акумулятори формату АА), що дозволяє друкувати результати в автономному режимі та перевіряти акумулятори, що глибоко розряджені.

BAT 645 – Новий зарядний пристрій для акумуляторних батарей Bosch BAT 645 призначений для всіх типів АКБ легкових автомобілів і вантажівок. Цей пристрій має струм заряду 45 і 90 ампер і придатний для забезпечення мережі автомобільної напруги 12В або 24В. Пристрій дозволяє встановлювати спеціальні характеристики для всіх сучасних типів АКБ. Режим буферного живлення мережі автомобіля використовується в процесі оновлення ПЗ різних блоків управління.

BEA 550 uni – Мобільний модуль виміру мутності диму для дизельних автомобілів. Модуль тестування автономний, можна керувати дистанційно зі свого ПК. Модуль дуже зручний для технічного обслуговування датчиків і приймач. Тривалий термін служби модулю – завдяки міцності та надійності конструкції. Просте застосування також для автобусів і комерційних автомобілів

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony