Рекламаbilstein video 2022

Якщо ви хочете досягти досконалої роботи авто, є кілька речей, які ви повинні мати на увазі під час заміни паливного фільтра.

Зняти старий фільтр і поставити новий – нескладне завдання. Але будьте обережні: є кілька речей, які ви повинні пам’ятати, особливо під час заміни паливного фільтра. Сучасні дизельні двигуни Common Rail особливо страждають коли повітря або бруд потрапляють у паливо. Власне тому компоненти сучасних систем виробляються в умовах чистого приміщення.

Саме тому, якщо ви збираєтеся працювати зі системою впорскування, подбайте про належний ступінь чистоти. Незалежно від того, дизельний це чи бензиновий двигун, необхідно дотримуватися кількох важливих правил.

Перед монтажем варто порівняти старий і новий фільтри між собою. Речі, схожі на перший погляд, можуть відрізнятися всередині. Часто в системі є залишковий тиск, який, звичайно, слід усунути.

Прямоточні фільтри (модель KL) на днищі особливо схильні до роботи насухо при від’єднанні паливопроводу. Тому для запобігання потрапляння повітря в систему слід використовувати затискачі. Це запобігає витоку палива і потрапляння повітря в систему.

У випадку з фільтруючими елементами (модель KX) паливо необхідно злити з корпусу. Тоді як нерозбірні фільтри “spin-on” (модель KC) рекомендується заповнити чистим паливом, щоб уникнути виснажливої процедури його подальшої вентиляції.

Важливо пам’ятати, що гумові прокладки не повинні перекручуватися під час встановлення. Завжди перевіряйте, чи вони розташовані правильно, інакше нова прокладка буде здавлена.

Якщо паливо протікатиме через корпус фільтра, воно може потрапити на ремінну передачу і пошкодити клиновидний ремінь і ремінь ГРМ. Це може призвести до розриву ременів та інших непередбачуваних проблем.

Завжди необхідно проводити фінальне випробування на якість роботи та герметичність. Природно, старе паливо необхідно утилізувати екологічно безпечним способом.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony