Рекламаbilstein video 2022

В останні роки кількість автомобілів з автоматичними коробками передач різко зросла. Виробники авто рекомендують проводити обслуговування системи коробки передач в середньому кожні 60 000 км. З відповідним обладнанням, таким як FluidPRO® ATX від MAHLE, це нескладна робота.

Для продовження терміну експлуатації АКПП та уникнення проблем з роботою вузла, виробники рекомендують не нехтувати своєчасним обслуговуванням та, зокрема, регулярно проводити заміну мастила, з допомогою спеціалізованого обладнання.

FluidPRO® ATX 180 від MAHLE це ідеальне поєднання надійності та передових технологій, наприклад швидка програма Zero-Cross, яка доступна в даній моделі та забезпечує безпечну і зручну заміну масла, з дотриманням ідеальної чистоти.

Бортова онлайн-база даних швидко надає детальну інформацію про відповідні технічні характеристики та сервісне обслуговування, такі як тип масла, рівень заповнення і тд. Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс допоможе швидко здійснити автоматизований процес обслуговування. До речі, час обслуговування одного авто з обладнанням від MAHLE становить не більше 15 хвилин, а отже ви маєте можливість обслуговувати більшу кількість клієнтів!

FluidPRO® ATX 180 від MAHLE забезпечує найвищий рівень чистоти: відсутність забруднення масла, досягається завдяки двом насосам, окремим масляним контурам та автоматизованому процесу очищення системи.

З'єднання шлангів перевіряються та налаштовуються на
напрямок потоку перед кожним обслуговуванням автоматично — більше не потрібно змінювати все вручну. Обладнання також автоматично перевіряє температуру трансмісійного масла: процес промивання розпочинається автоматично, як тільки відпрацьоване масло досягає правильної температури.

Обладнання FluidPRO® ATX 180 від MAHLE доступне для замовлення в каталозі BM Parts

BM Parts — національний дистриб’ютор автозапчастин, № 1 у Західному регіоні України. BM Parts - учасник групи компаній BusMarket Group. Детальніше про компанію на сайті: https://busmarket.group
Слідкуйте за новинами компанії в соціальних мережах Facebook та Instagram

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony