Реклама
Hella

Нещодавно відбувся перший #BM_Meeting2021, що став найважливішою подією цієї осені для компанії BM Parts та її партнерів! У рамках заходу проведено дискусію на тему: “Виклики та перспективи розвитку ринку післяпродажного обслуговування автомобілів”. До обговорення найактуальніших питань ринку долучилися представники провідних компаній-постачальників та понад два десятки партнерів BM Parts.

Спікери висловлювали свою точку зору щодо викликів та перспектив, які чекають галузь у найближчому майбутньому, розвіювали закоренілі упередження партнерів та відповідали на найгарячіші запитання, які турбують гравців ринку.

Окрім того, представники брендів мали можливість особисто вручити нагороди та сертифікати на цінні подарунки найкращим партнерам BM Parts у 2021 році.

Не менш важливою частиною заходу стало знайомство учасників заходу з найбільшим логістичним хабом BM Parts у Луцьку, специфікою його роботи та автоматизацією складських процесів. Ми ознайомили наших партнерів з усіма процесами, зокрема з роботою головного офісу BM Parts у Луцьку.

BM Parts Meeting 2021 - унікальний у своєму форматі захід, який дав змогу усім учасникам ринку не лише обговорити найактуальніші питання галузі, а й отримати відповіді на свої запитання та зрозуміти, які зміни очікують ринок післяпродажного обслуговування вже завтра.

Переглядайте короткий відеозвіт із події BM Parts Meeting 2021

BM Parts — національний дистриб’ютор автозапчастин, № 1 у Західному регіоні України. BM Parts - учасник групи компаній BusMarket Group. Детальніше про компанію на сайті: https://busmarket.group
Слідкуйте за новинами компанії в соціальних мережах Facebook та Instagram

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony