Рекламаbilstein video 2022

Плавність гальмування та своєчасний відгук на натискання педалі відіграють важливу роль, особливо коли йдеться про спортивне водіння. Тому, деталі MEYLE-PD – ідеальне рішення для любителів швидкої їзди. Гальмівні диски та гальмівні колодки MEYLE-PD сертифіковані за стандартами ECE, мають оптимальну гальмівну потужність, задають нові стандарти зносостійкості, шумоутворення, дизайну та простоти монтажу.

Ідеальний зовнішній вигляд досягається за рахунок сучасної технології покриття, що забезпечує захист від корозії на тривалий термін. Завдяки цьому відсутня необхідність видалення мастила.

Вміст вуглецю в сірому чавуні (матеріалі, з якого виготовляється гальмівний диск), підвищується за допомогою спеціальної технології (HC). За рахунок цього вдається уникнути теплової деформації та, отже, виникнення вібрацій в особливо завантажених чи чутливих гальмівних системах.

Продукція MEYLE демонструє найнижчі значення коливання товщини гальмівного диска (DTV), радіального та торцевого биття, паралелізму, за рахунок чого вдається усунути будь-які вібрації.

Елементи гальмівної системи від MEYLE пропонуються у двох лінійках. Деталі MEYLE-ORIGINAL забезпечують комфорт та надійність. MEYLE-PD йде на крок уперед і є спеціально розробленою лінійкою вдосконалених запасних частин, які встановлюють нові стандарти щодо комфорту, функціональності та продуктивності.

Нагадаємо, що протягом квітня в діє акційна пропозиція для СТО по гальмівній системі та деталях підвіски бренду MEYLE.

Деталі - в BM Parts

BM Parts — національний дистриб’ютор автозапчастин, № 1 у Західному регіоні України. BM Parts - учасник групи компаній BusMarket Group. Детальніше про компанію на сайті: https://busmarket.group
Слідкуйте за новинами компанії в соціальних мережах Facebook та Instagram

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony