Рекламаbilstein video 2022

BM Parts продовжує роботу під час війни, щоденно виконуючи доставки замовлень автозапчастин до різних міст України. Фахівцям відділу транспортної логістики доводиться оперативно підлаштовуватись під нові реалії, зважаючи на безпекову ситуацію в тому чи іншому регіоні, аби усі вантажі дістались до клієнтів якомога швидше.

Місяць війни кардинально змінив логістику у межах країни. Як це вплинуло безпосередньо на клієнтів компанії? Чи здійснюється доставка у цей непростий час?

Оптимізація логістики - друга важлива складова, після безпосередньо постачання та підтримки належного асортименту запчастин, яка життєво важлива для роботи компанії. У перші дні війни ми були змушені припинити доставки замовлень до клієнтів з міркувань безпеки, але компанія досить швидко відновила свою роботу. Щоправда, спочатку філіали працювали лише в режимі самовивозу. За кілька днів було прийнято рішення поступово відновлювати доставки там, де це є можливим. Це було важливо для наших партнерів, які також досить швидко зорієнтувалися та повернулися до роботи. Адже вкрай необхідним був оперативний ремонт автотранспорту - від автівок екстрених служб та підприємств критичної інфраструктури, до пасажирського транспорту, автомобілів волонтерів та простих громадян, які доставляли речі першої необхідності для наших захисників та постраждалих внаслідок воєнних дій, допомагали з евакуацією населення. Оперативний ремонт став не просто звичним сервісом? до якого всі звикли в мирний час, але й критичною необхідністю, від якої в багатьох випадках залежала безпека та життя людей.

Які основні труднощі доводиться долати при плануванні та здійсненні рейсів?

Щодня перед нами стоїть завдання консолідації та оптимізації усіх процесів, постійний моніторинг ситуації і оперативне реагування на будь-які зміни. Зараз існує низка факторів, які впливають на зміни графіків та термінів доставок до клієнтів: це і зруйновані дороги, які доводиться оминати новими маршрутами, і поява небезпечних ділянок, де тривають бойові дії, і впровадження комендантської години в регіонах, коли автотранспорт не може продовжувати рух. Але ми завжди шукаємо можливості покращити процеси доставки. Зокрема, вдалося скоротити термін доставки з регіонального хабу у Луцьку до філіалів.

Загалом, з усіма викликами та труднощами, що стоять сьогодні перед нами, ми намагаємось справлятись таким чином, щоб партнери якомога менше їх відчули. В свою чергу хочеться подякувати за їх повне розуміння ситуації, через яку можуть виникати певні зміни у графіках роботи або ж непередбачувані затримки. Про все ми намагаємось оперативно повідомляти у наших каналах комунікації з клієнтами.

Чи великою є доля проблемних напрямків та філіалів, які не працюють?

Більшість наших філіалів знаходяться у тих областях, де немає активних бойових дій і є більше можливостей працювати досить ефективно. Крім того, наш головний логістичний хаб знаходиться на заході України, що також зіграло свою роль та дало нам можливість досить швидко відновити роботу. Закономірно, що на заході України робота проходить більш активно і кількість доставок зараз має позитивну динаміку до зростання. З центральною та східною частиною країни ситуація складніша: деякі маршрути через активні бойові дії ми поки не в змозі відновити, а окремі філіали поки не можуть працювати на повну потужність. Зокрема, Київський філіал сьогодні працює лише у режимі самовивозу, філіал у Дніпрі здійснює наразі 2 доставки по місту, на противагу, філіалам у Луцьку та Хмельницькому, де доставка здійснюється 8 разів на день з інтервалами в одну годину.

Загалом намагаємось відновити “довоєнний” рівень сервісу, додаючи нові виїзди по містах та включаючи у графік доставок нові населені пункти, враховуючи усі фактори - від запитів клієнтів у тих чи інших регіонах та їх потреб, до безпекової ситуації на маршрутах. Усе це відбувається в оперативному режимі моніторингу ситуації і навіть із спробами спрогнозувати можливі сценарії розвитку подій у найближчій перспективі.

Сьогодні для усіх нас важливо підтримувати країну, її соціальну та економічну стабільність. Бути гнучкими та оперативними. Кожен із нас повинен гідно тримати свій фронт - у нас він економічний. Працюємо задля спільної мети - вільної та сильної України!

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony