РекламаCTR2020

Наприклад, Mercedes-Benz S-класу, W220/221, чи, навіть компактний С-клас, W205, aбо моделі інших автовиробників? Пневмопідвіска в оригінальному обладнанні активно завойовує сучасний автопром і далі все більше моделей різного класу з інтелектуальними підвісками випускатимуть конвеєри потужних автовиробників. Тож майстрам пора звикати обслуговувати високотехнологічні підвіски.

Ось приклад однієї з типових картин пошкоджень: відокремлення пневмопружини від опорної втулки пневмомодуля (Фото 1).

Фото 1: Пневмопружина відокремилась від опорної втулки. Потрібно замінити пневмопружину. Обов'язково перевірити компресор, висока ймовірність, що і його доведеться замінити!

Така обставина однозначно вказує на дефект системи пневмопідвіски. Ця пневмопружина обладнана клапаном забезпечення мінімального тиску в пневмопружині. Коли пневмопружина відстає від опори-втулки, зрозуміло, що в ній неможливо підтримувати належний мінімальний тиск. А це неминуче призведе до пошкодження гумової камери пружини.

У цьому випадку не достатньо просто притиснути пневмопружину до втулки, коли опускають автомобіль з підйомника.

Щоб підняти підвіску автомобіля на її робочий рівень після запуску двигуна, компресору доведеться постійно працювати, компенсуючи постійну втрату тиску, спричинену негерметичністю системи. Від такого екстремального навантаження він сам швидко зламається.

Тож, якщо Ви виявили проблему з ілюстрації (на фото 1), крім заміни пружини обов’язково перевірте компресор. Адже невідомо, скільки часу автомобіль експлуатувався з цим дефектом. Ймовірно, що компресор вже «помер».

Фото 2.: Нова деталь. Встановлена правильно і буде коректно працювати.. Пневмомодуль опирається на втулкуФото 3: Старий пневомодуль, втрачено герметичність системи. (Ймовірно ресурс вже вичерпано остаточно, або ж він на грані). Варто перевірити підвіску, замінити всі зношені деталі

Ігнорування цього правила, та спроба експлуатації нової пневмопружини зі старим та виснаженим компресором призведе до значно більших затрат, невдоволення клієнта та репутаційних втрат майстра.

Більше про продукцію та технології BILSTEIN, інформацію про офіційних дистриб'юторів в Україні дивіться на українських сторінках сайту www.bilstein.com

Підбір пневмомодулів - в онлайн-каталозі виробника

Матеріал надано Представництвом ІХР в Україні,
www.ihr-automotive.ua

"Сучасна Автомайстерня" № 7-8 (134) 2019

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony