Рекламаbilstein video 2022

Українській команді BILSTEIN пощастило долучитися до доброчинної місії Молодіжного центру святого Івана Боско, що у Львові. Ми провели перший семінар-тренінг про основні технології амортизації в сучасних підвісках автомобілів для курсу автомеханіків професійно-технічного центру Св. Iвана Боско.

Йшлося про технології сучасного оригінального обладнання: однотрубні та двотрубні газові амортизатори, модулі, пружини пневматичної підвіски та про практичні й корисні майбутнім автомеханікам рекомендації.

Кілька місяців ми готувались до цього заходу. Спеціальний стенд зі зразками сучасних конструкцій та набір навчальних плакатів тепер встановлять у класі підвіски професійно-технічного центру. Сподіваємось, це допоможе не одному поколінню хлопців та дівчат опановувати професію.

До речі, юні автомеханіки отримали не лише теорію про технології та практичні рекомендації, але й свій перший робочий комбінезон від BILSTEIN саме напередодні початку практичних занять на станціях технічного обслуговування автомобілів.

“А як приємно спілкуватись зі студентами, викладачами та вихователями Центру! Особлива, доброзичлива і дружня атмосфера панує там, де небайдужі люди роблять гарну справу. Поглянь, які світлі обличчя! Кмітливі, допитливі молоді люди…», - ділиться враженнями, Юрій Крижанівський, тренер офісу IXP Київ – українського представництва BILSTEIN, переглядаючи світлини події.

«Мій перший комбінезон від BILSTEIN!»

«Робіть щось добре і говоріть про це», - кажуть у Німеччині. І це навіть стало девізом німецьких PR-фахівців.

«Щоб і інші долучались до доброї справи!» - додамо ми. Та закликаємо наших колег – небайдужих спеціалістів галузі оригінальних технологій запчастин та автосервісу долучитися до гарної справи професійно-технічного центру Святого Iвана Боско.

Молодіжний центр Св. Iвана Боско - це багатофункціональний комплекс, основним завданням якого є виховання дітей і молоді, зокрема соціально вразливих категорій суспільства.
Молодіжний навчальний центр імені святого Івана Боско – католицький приватний професійно-технічний навчальний заклад II рівня акредитації.
Центр був відкритий у 2003 році і названий на честь св. Івана Боско, який присвятив своє життя праці з молоддю, зокрема її підготовці до дорослого життя через здобуття фаху і професії.
www.bosco.lviv.ua, https://m.facebook.com/mnzbosco/

Інформація надана українським представництвом BILSTEIN, бюро «IXP-Київ»

ihr-automotive.net

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony