РекламаCTR2020

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

Події

12 днів тому  29.07.2020, ~ Administrator   

Найбільша американська автомобільна корпорація General Motors визнала HELLA «Кращим постачальником 2019 року». Успішне співробітництво General Motors з HELLA триває вже більше 30 років.

Компанія HELLA, експерт в області систем автомобільного освітлення та електроніки, була визнана «Кращим постачальником General Motors 2019 року». На онлайн-церемонії нагородження своїх кращих постачальників General Motors відзначила високу якість роботи 116 компаній-постачальників з 15 країн світу, в числі яких була компанія HELLA.

Нагороджували компанії за співпрацю, яка протягом 2019 календарного року дозволила досягти особливо високих показників прибутку або економії витрат, і постачальників, які запропонували GM інноваційні продукти і рішення. Уже другий рік поспіль, починаючи з 2018 року HELLA удостоєна звання кращого постачальника General Motors.

У зв'язку з цим Президент Корпоративного центру HELLA в США Стів Лайтарт зазначив: «Для нас велика честь цього року знову отримати звання постачальника року від одного з наших найдавніших і важливих клієнтів. Ми працюємо з General Motors вже більше 30 років, і ця нагорода є визнанням наших досягнень: адже наші рішення допомагають досягнути потрібних результатів. У наш час змін виробники оригінального устаткування і постачальники повинні підтримувати якомога тісніші партнерські відносини один з одним. Ми сподіваємося, що ми зможемо бути одним з ключових елементів концепції транспорту майбутнього від General Motors».

Основними критеріями для вибору кращих постачальників були напрямки закупівель, технічні рішення та розробки, виробництво і логістика з різних країн, на основі показників якості і ефективності роботи в таких сегментах, як «Закупівлі», «Глобальні закупівлі і виробництво», «Технічна підтримка та обслуговування», «Сервісне обслуговування і постачання» і «Логістика».

Офіційна церемонія повинна була відбутися в березні, але була відкладена через пандемію Covid-19 і пройшла в онлайн-форматі. Віце-президент General Motors по глобальним закупівлям і поставкам Шілпан Амін розповів: «Наші кращі постачальники перевершили всі можливі очікування. Ми також вважаємо, що зараз дуже важливо визнати заслуги всіх наших постачальників і виробничих підприємств, які в останні кілька місяців намагалися нівелювати наслідки Covid-19. Наприклад, нам вдалося налагодити систему захисту і відновити виробництво автокомпонентів».

Сайт компанії AVDtrade

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony