Рекламаbilstein brand 2022

При виникненні несправності або аварії необхідно убезпечити себе та інших учасників руху. Це пояснює, чому в багатьох країнах знак аварійної зупинки є обов'язковим згідно із законом.

Але дотепер, поки він не встановлений, автомобіль залишається незахищеним – небезпека для всіх учасників дорожнього руху, яку не можна недооцінювати, особливо в темний час доби. Щоб підвищити рівень безпеки дорожнього руху, компанія HELLA, що спеціалізується на освітленні та електроніці, випускає на ринок нову компактну світлодіодну аварійну лампу SOS 360°. Водії автомобілів можуть розмістити цю лампу на даху автомобіля, надійно закріпивши її за допомогою магнітного кріплення. Таким чином, місце зупинки миттєво виявляється в безпеці.

HELLA SOS 360° поміщається в будь-який бардачок, тому вона завжди під рукою. Її можна включити вручну. В іншому випадку вона активується автоматично при установці на автомобіль за допомогою свого магнітного кріплення. Високоефективні світлодіоди дозволяють їй генерувати застережливий сигнал, який видно на відстані до кілометра. В результаті інші учасники дорожнього руху можуть бути своєчасно попереджені. Крім того, водії можуть використовувати її як джерело яскравого білого безперервного світла, який можна використовувати в якості ліхтаря або робочого освітлення. Це дуже зручно, якщо, наприклад, необхідно освітити моторний відсік. У цьому випадку лампу можна закріпити на відкритому капоті за допомогою магніту. Аварійна лампа пройшла випробування CE і працює від стандартної батареї 9 В, яка не входить в комплект постачання. Ударостійкий полікарбонатний купол лампи витримує температуру від -20 ° C до + 60 ° C.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony