Рекламаfebi2021

Якщо через карантин підтримувати контакти стало складніше, виставка Automechanika ставить акцент на можливостях цифрової мережі. Ще до приїзду у Франкфурт, з 10 вересня на сайті sneak-preview.automechanika-frankfurt.com відбудеться серія онлайн-курсів та майстер-класів. Усім зацікавленим запропонують оновлені профілі компаній-експонентів на сайті, а в додатку Automechanika можна буде безпосередньо контактувати з іншими автомобільними професіоналами.

"Цифрова альтернатива дає нашій галузі можливість продемонструвати новітні товари та послуги навіть у часи коронавірусу, дозволяючи залишатися на зв’язку зі своїми клієнтами. – так оцінює перспективу Томас Фішер, голова Міжнародної незалежної асоціації учасників ринку обслуговування та ремонту автомобілів AAMPACT eV. – Тож наші учасники з нетерпінням чекають нагоди знову особисто побачитися один з одним, про що вже оголосили раніше».

А президент Німецької федерації торгівлі та ремонту автомобілів (ZDK) Юрген Карпінські додає: "Цифровий прорив Automechanika – це чудова ініціатива, яку я щиро підтримую. Навчання, зокрема, є важливим для нашої галузі, а довгий перелік онлайн-семінарів та майстер-класів дає гарну нагоду безкоштовно пройти тренінг цьогоріч».

Онлайн-трансляції та попередній перегляд
Захід «Курс на зближення» що традиційно викликає найбільше зацікавлення відвідувачів виставки, цього року пройде у форматі онлайн-трансляції. Подія відбудеться 10 вересня о 17:00 та об'єднає провідних відповідальних осіб, які приймають рішення на ринку поставарійного ремонту. І з цього заходу розпочнеться серія івентів Automechanika Frankfurt. Організатори – німецькі журнали schaden.news і Fahrzeug + Karosserie разом з Automechanika Frankfurt. А модераторами стануть редактори видань Крістіан Зіммерт та Конрад Венц, які вестимуть прямий ефір з фабрики Volkswagen Transparent Factory у Дрездені.
Основною темою обрали вплив пандемії на ринок післяаварійного ремонту. Таким чином, вперше в Німеччині з початку коронавірусного локдауну автомобільні страховики, менеджери з рекламацій, виробники фарб, асоціації, експерти та власники компаній публічно обговорять впливу COVID-19 на галузь. Серед запрошених гостей заходу: Томас Гек (директор по роботі зі скаргами для HUK-Coburg), Лудгер Керстінг (керуючий директор SPN Service Partner Netzwerk GmbH і директор з автомобільних послуг ADAC), Меттью Віттолл (генеральний директор Innovation Group), Андреас Бродхаге (керуючий директор Global Automotive Service), президент ZKF Петер Бьорнер, Рейнхард Байер (грошіолова правління Німецької асоціації партнерських майстерень (BVdP)) та Хеннінг Хаманн (юрист з ETL Kanzlei Voigt). Тим часом, директори з продажу Бенджамін Букард (Аkzo Nobel), Тобіас Брефельд (BASF, Glasurit) та Томас Льойхтен (PPG Nexa Autocolor) дискутуватимуть про майбутнє галузевих компаній.

Майстер-класи, тренінги та консультації з експертами
Після "Курсу на зіткнення" пройде близько двадцяти безкоштовних онлайн-заходів, запланованих з вересня по листопад 2020 року, які організовує Automechanika спільно з провідними торговельними та промисловими партнерами в галузі. Сюди входять семінари наживо, тренінгові сесії, відеоуроки, подкасти та бесіди з експертами на наступні теми: класичний ремонт автомобілів, радари та системи допомоги водіям на основі камер (ADAS) для комерційного транспорту, цифрові майстер-класи компанії, післяаварійний ремонт, фарбування та відновлення, кузовні та рихтовочні роботи, методи видалення ум’ятин, способи з’єднання / роз’єднання, оцінка пошкоджень методом DAT та цифровий зв’язок. Також заплановані додаткові онлайн-семінари та відео на теми AML, установлення додаткового світла, калібрування ADAS, регулювання фар та бортова електронна діагностика із зчитуванням помилок з пам’яті, а також дослідження технології водневих та паливних елементів на прикладі Toyota Mirai. Наступними є партнери з онлайн-навчальних курсів: Autodoktoren, Automobilwoche, Auto & Wirtschaft, Carbon, FabuCar, Fahrzeug + Karosserie, FML, Freie Werkstatt, Glasurit, Центр тренінгів торгової палати Мюнстера (HBZ), kfz-betrieb, Koch- Achsmessanlagen, Krafthand, Krafthand Truck, Lackiererblatt, Mister ATZ, schaden.news, TAK - Akademie Deutsches Kraftfahrzeuggewerbe, Texa та Wiel?nder + Schill.

Більше можливостей з додатком Automechanika
Нова функція у безкоштовному додатку Automechanika пропонує всім зареєстрованим користувачам можливість налаштувати свою роботу в мережі. Ось як це працює: користувачі створюють власні особисті профілі, в яких перераховуються їхні інтереси. Функція пошуку за фільтром не тільки дозволяє користувачам швидко знаходити нові та релевантні ділові контакти, але й робить можливим знайти самого користувача іншими, а функція чату дозволяє користувачам вступати у контакт з іншими автомобільними професіоналами та постачальниками. Додаток та з оновленими функціями буде доступний для завантаження на популярних платформах додатків з вересня.

Сервіс Who’s Who: останні новини ринку
Відвідувачі веб-сайту sneak-preview.automechanika-frankfurt.com можуть відкрити численні нові продукти та рішення в оновлених профілях компаній-учасників. Олаф Мусхофф, директор Automechanika Frankfurt, сказав так: «Саме в цей складний час промисловості потрібна вітрина, яка дозволяє зробити привабливу презентацію нових товарів в Інтернеті, особливо у формі відео. Тепер ми пропонуємо нашим клієнтам з усього світу можливість зробити саме це за допомогою нової оновленої функції пошуку експонентів та товарів».

Загально німецьке змагання Body & Paintwork
Перший міжнародний конкурс Automechanika Body & Paintwork відбудеться на Messe Frankfurt наступного року. Тут професіональні майстри змагатимуться один з одним з використанням автомобільних капотів з національними дизайном. Понад десяток професіоналів з кузовного ремонту та малярних робіт вже зареєструвались на цей німецький конкурс. Деякі з кандидатів навіть надали захоплюючі ескізи своїх художніх витворів у вигляді коротких фільмів, які незабаром з’являться на сайті Automechanika. Німецьке змагання підтримують AkzoNobel, Axalta, Carbon, Cromax, Glasurit, Miracle Europe, R-M, SATA, Spies Hecker та Standox. Більше інформації про змагання можна знайти на веб-сайті automechanika.com/wettbewerb.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony