РекламаCTR2020

Компанія Autodata – надійний світовий лідер в області технічної інформації та її офіційний дистриб’ютор в Україні - інтернет-магазин Exist.ua, відкривають доступ читачам «Сучасної Автомайстерні» до вирішення різноманітних проблем, які виникають в сучасних автомобілях.

Цього місяця Autodata досліджує причини надмірного шуму задньої підвіски Kia Carens 2013 року
по нерівних поверхнях.

ПИТАННЯ:
До нашої автомайстерні прибув автовласник Kia Carens 2013 року і скаржиться, що від задньої частини автомобіля виникає ненормальний шум при їзді по нерівних поверхнях або „лежачих поліцейських”. Ми також почули шум на дорожньому випробуванні і підозрюємо, що він іде від задньої підвіски. Однак, ми не можемо встановити джерело шуму візуальною перевіркою автомобіля на пандусі. Чи відомо вам про причини виникнення шумів у даній моделі?

РІШЕННЯ:
Так, нещодавно нам стало відомо про шум задньої підвіски на Kia Carens, випущених до січня 2014 року. Шум обумовлено незадовільною конструкцією антифрикційної шайби задньої підвісної осі. Зніміть заднє колесо. Від'єднайте утримуючий кронштейн джгута датчика швидкості колеса ABS від заднього кронштейна. Вийміть передній болт задньої осі і поверніть нижню тягу вниз. Вийміть та відкиньте антифрикційну шайбу передньої втулки (рис. 1.1). Встановіть нову шайбу передньої втулки з антифрикційною шайбою, доступну у відділі запчастин Kia та встановіть всі необхідні компоненти. Повторіть цю процедуру для протилежної сторони. Проведіть дорожні випробування, щоб переконатися в усуненні шуму від підвіски.


 «EXIST Рекомендує»

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 1
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony