Реклама
bilstein action 2020

Діагностика

Варто знати

Поговоримо

8 місяців тому  17.09.2019, ~ Administrator   

Компанія Autodata – надійний світовий лідер в області технічної інформації та її офіційний дистриб’ютор в Україні - інтернет-магазин Exist.ua, відкривають доступ читачам «Сучасної Автомайстерні» до вирішення різноманітних проблем, які виникають в сучасних автомобілях.

Гібрид Peugeot 3008 2012 року має проблеми зі приводною системою. Причини цього та вирішення – читайте далі.

ПИТАННЯ:
Гібрид Peugeot 3008 2012 року з несправністю в гібридній системі приводу привезли до нас на відновлення після ремонту кузова. Система гібридного приводу не переходить у режим «ГОТОВО» і двигун не запускається. Ми не являємось спеціалістами з гібридних транспортних засобів, і не хочемо занадто активно брати участь у ремонті цієї машини. Чи знаєте ви, який ремонт ми могли б виконати, щоб привести цю машину у справність?

РІШЕННЯ:
Так, нам стало відомо про несправність, яку ви описуєте на гібридних моделях Peugeot 3008. Незважаючи на те, що несправність може бути усунена компетентним фахівцем, ми наполегливо радимо, щоб весь персонал, який працює на гібридних транспортних засобах, пройшов відповідну підготовку для виконання необхідних операцій. Під час роботи з ланцюгами та компонентами високої напруги слідкуйте за дотриманням усіх правил безпеки. З описаних вами симптомів, ймовірно, причина несправності пов'язана з неправильним встановленням гібридного ізолятора акумуляторної батареї. Переконайтесь, що гібридний ізолятор встановлено правильно (рис. 1). Це має усунути несправність.

 «EXIST Рекомендує»

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony