Реклама
textar2019

Нові продукти

Шини

Варто знати

Події

3 місяці тому  10.04.2019, ~ Administrator   

Популярний німецький журнал Auto Zeitung відібрав 9 літніх шин і одну всесезонну для свого випробування. Якщо, в цілому, результати узгоджуються з очікуваннями журналу, то деякі шини приємно здивували спеціалістів.

10 кандидатів на звання "кращої"
Сезон тестування шин у розпалі! Після тестів літніх покришок Auto Bild для міських автомобілів, позашляховиків і спортивних автомобілів, тепер вже інше німецьке видання публікує результати свого тесту. Auto Zeitung відібрав 10 шин розміром 235/45 R18, дуже популярних серед власників легкових та компактних автомобілів, таких як Volkswagen Astra, Insignia, Passat, Peugeot 508, Skoda Superb, Ford Mondeo або S-Max. Якщо 9 з цих шин виключно літні, німецький журнал вирішив додати до випробувальної лінійки всесезонну гуму – Michelin CrossClimate.

Загальний перелік такий:
Apollo Aspire XP
Bridgestone Turanza T005
Continental PremiumContact 6
Kumho Ecsta HS51
Maxxis Premitra HP5
Michelin CrossClimate+
Michelin Primacy 4
Nankang AS1
Pirelli Cinturato P7
Yokohama BluEarth AE50

Різні тести були стандартними (швидкість, гальмування, комфорт, тощо) з половиною остаточного рахунку для мокрої траси та половиною – за їзду по сухих дорогах.

Ціна визначає якість
Якщо Nankang AS1 є найдешевшою шиною цього порівняльного тесту, це також означає, що вона забезпечує найнижчий рівень продуктивності. Завдяки цій шині, Skoda Superb Combi від Auto Zeitung потребувала на 22,7 метра більше, ніж найкраща шина, яка зупинилась у вологому стані. Крім того, ця гума майже на 10 секунд відстає від найкращої шини у тестах швидкості на мокрій трасі і з нею водій майже втратив контроль на цій поверхні. Якщо різниця є меншою в сухих умовах, проте, за підсумками випробувань Nankang AS1 є найменш ефективною серед 10 конкурентів.
Kumho Ecsta HS51, друга дешева шина, не настільки надійна і не може стояти поряд з найкращими продуктами. У вологому стані гальмівна відстань на 18,5 метрів довша, ніж у лідера випробувань, і загалом продуктивність цієї шини на мокрій трасі залишала бажати кращого. Однак, суттєвий плюс, покришка має найкращий опір акваплануванню серед інших.

Apollo Aspire XP також має гарну стійкість до аквапланування, але гальмівний шлях занадто довгий, особливо у вологому середовищі, де потрібно на 11 метрів більше, щоб повністю зупинитися. Вона показала досить хорошу продуктивність у сухих та вологих тестах швидкості, незважаючи на слабку стійкість на поворотах завдяки м'яким боковинам покришки.

Несподіванкою цього порівняльного тестування є Michelin CrossClimate, яка є найдорожчою випробуваною шиною. Незважаючи на те, що вона призначена для всіх сезонів, тобто, є компромісним рішенням між літньою та зимовою гумою, їй вдається досягти високого рівня продуктивності. Auto Zeitung також отримує найкоротший гальмівний шлях на мокрій дорозі з цією шиною. Але логічно, він перевершується більшістю інших шин в тестах, проведених в сухих умовах.

Добре збалансована, Yokohama BluEarth AE50 показала себе не найкраще у випробуваннях на аквапланування, втім, гальмівний шлях та швидкість були відносно ефективними як на мокрій, так і сухій дорозі. Вона також досить комфортна і економічна завдяки низькому опору коченню.

Незважаючи на відносно довгий гальмівний шлях на мокрій дорозі, на 11 метрів більше, ніж у найкращої шини, Bridgestone Turanza T005 компенсує дуже хорошими характеристиками в сухих умовах. Доволі ефективна при акваплануванні, вона також має дуже низький опір коченню.

Pirelli Cinturato P7 не показує справжньої слабкості відповідно до Auto Zeitung. Досить добре збалансована, вона отримує хороші результати при гальмівних тестах, особливо у вологих умовах. На трасі, за швидкістю, різниця менше ніж на одну секунду з найкращою шиною.

Хоча Maxxis Premitra HP5 є однією з найдешевших шин, вона показала дуже хороші результати, на подив спеціалістів Auto Zeitung, які не очікували подібного. В цієї шини друге місце в сухих гальмівних тестах (на 40 см відстала від переможниці). У випробуваннях на швидкість ця гума була постійно третьою, чи на сухій, чи мокрій дорозі.

Найдорожча шина після CrossClimate, Michelin Primacy 4 забезпечує хороші результати на мокрій поверхні. Ця шина посіла третє місце у гальмівних тестах та друге місце за швидкістю на сухій поверхні. За всіма показниками, вона не має якихось реальних слабких місць, до того ж, має найнижчий опір кочення серед тестованих шин.

Але, згідно з Auto Zeitung, краща літня шина 2019 для сімейних та пасажирських автомобілів – Continental PremiumContact 6. Вона зайняла перше місце у сухому гальмуванні, швидкісних тестах на сухій та мокрій поверхнях. У тестах гальмування на мокрій дорозі це перша літня шина, яку шина Michelin CrossClimate вибиває тільки в будь-який сезон. Дуже зручна, вона має високу ціну, що відповідає високим функціональним властивостям.

Джерело

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony