РекламаCTR2020

Organizator: Auto Maintenance & Repair Expo (AMR)

місце: Пекін

Від: 15.03.2020

До: 18.03.2020

Виставка Auto Maintenance & Repair Expo (AMR) відбудеться  наступної весни з 15 по 18 березня 2020 р. у Новому китайському міжнародному виставковому центрі (Пекін). Протягом цього часу на гігантській виставковій площі (120 000 кв. метрів) організують вісім виставкових залів, де передбачається участь понад 1300 іноземних та місцевих експонентів AMR 2020.
 
В останні роки ринок післяпродажного обслуговування автомобілів став одним з головних джерел прибутку в ланцюжку поставок автомобілів. У наступному десятилітті, на думку експертів, ринкова вартість світового ринку aftermarket щороку зростатиме на 3 %, тобто, з поточних 800 млн. євро (приблизно 6000 млн. юанів) до 1200 млрд. євро (приблизно 9200 млн. юанів) до 2030 року. Щодо кількості автовласників, то транспортних засобів в одному лише Китаї – 250 мільйонів, а це означає, що локальний ринок післяпродажного обслуговування автомобілів вже оцінюється в 1300 млрд. юанів. До 2025 р. його ринкова вартість може зрости навіть на 55 %, а отже, має величезні можливості для розвитку цієї сфери бізнесу.

Протягом останніх 37 років AMR обслуговувала китайський ринок aftermarket, продовжуючи розвиватися та зростати разом із різкими змінами на ринку. Основою виставки спершу була ремонтна промисловість та обслуговування автомобілів. Згодом, взявши за основу обладнання, інструменти та витратні матеріали для ремонту та обслуговування й догляду за автомобілем, послідовно були інтегровані новітні тенденції галузі та великі ресурси. Виставка вже не перший рік була здатна зібрати покупців якісної та професійної галузі, тож тепер AMR визнана провідним торговим майданчиком для полегшення пошуку та сприяння розширенню іноземних підприємств на китайському та азіатському ринках.

Для подальшого підвищення професійного досвіду та ефективності пошуку, AMR 2020 має створити більш стратегічне використання виставкових площ, щоб виділити новітні продукти та спеціальні послуги в кожному секторі. Розподіл залів підвищить ефективність відповідності бізнесу та досвід як покупців, так і учасників виставки. Наприклад, існуватимуть конкретні зони, включаючи ремонт механіки, кузова та шин, автомийка та догляд за автомобілем, тестування та діагностику разом з інструментами для ремонту в секторі «Ремонт та обслуговування», щоб краще відповідати потребам покупців.

Водночас, щоб „йти в ногу” зі зростаючими галузевими тенденціями, виставка 2020 року представить широкий асортимент шин, мастильних матеріалів, для догляду за автомобілями, мийки та кастомізації, комерційного транспорту, мережевих постачальників, екстреної допомоги на дорозі, інтеграції виробництва та освіти шляхом проведення одночасних заходів і спеціальні зони.

Чимало секторів розділяться на особливі зони, включаючи:

Зал запчастин та компонентів висвітлить останні новинки запасних частин та агрегатів, ланцюгів і ременів, налаштування та автоматику електроніки та електромереж автомобілів.

Зал змащувальних матеріалів представить всі види мастильних та оливних продуктів для автомобільного використання: моторна олива, дизельна олива, базова олива, моторні мастила, трансмісійні рідини, очищувальна олива та багато інших засобів для технічного обслуговування.

Зона комерційного транспорту об'єднає відомі бренди, що пропонують автозапчастини та комплектуючі для післяпродажного обслуговування автомобілів. У зоні будуть представлені різноманітні продукти та послуги з ремонту та обслуговування комерційних транспортних засобів.

Зона догляду за автомобілем, миття та кастомізації зосередиться на демонстрації продуктів для миття автомобілів, покращення дизайну та конструктивних властивостей машин. У зоні також буде проведено безліч практичних демонстрацій.

Зростання можливостей для бізнесу з вищим рівнем глобалізації
Нещодавні дослідження ринку констатували, що сектор ремонту та обслуговування в Китаї має великий потенціал, оскільки зараз є одним з найбільших світових автомобільних ринків після 20 років бурхливого розвитку. Фактично, це другий за величиною сектор, що займає 20 % китайського рику aftermarket. Таким чином, AMR стає майданчиком для іноземних підприємств з можливістю розширення свого бізнесу на автомобільному ринку Китаю, пропонуючи більше вибору та ділових можливостей місцевим дилерам та покупцям.

Завдяки глобальній мережі Messe Frankfurt, AMR 2020 продовжує просуватися на міжнародний ринок. Що стосується закордонних експонентів, то перелік наступного року розширився на понад 100 нових компаній, серед яких кілька закордонних павільйонів з різних країн та регіонів:

Німецький павільйон вперше дебютував на AMR 2019 з величезним успіхом. Він повернеться на виставку 2020 року з ще більшою площею – понад 300 кв. метрів. Павільйон представить найновіші товари та послуги з ремонту та обслуговування більш ніж 30 німецьких компаній та брендів.

 • Павільйон Малайзії дебютує на AMR 2020.
 • Павільйон Тайваню значно розширить свою участь порівняно з попереднім роком.
 • Організовується більше міжнародних експонентів з Єгипту, Франції, Греції, Індонезії, Японії, Польщі, Сінгапуру, Південної Кореї, Іспанії, Таїланду, США.

Крім того, міжнародний рівень AMR 2020 яскраво відобразиться на складі відвідувачів та учасників. Якщо у 2019 р. було зафіксовано представництвом 70 країн та регіонів, то цього року очікують відвідувачів та учасників зі значно більшої кількості країн. Зважаючи на культурно-історичні традиції, організатори запросять в першу чергу країн з Великого шовкового шляху, зокрема Австралії, Білорусі, Казахстану, Росії, Киргизстану, Малайзії, Монголії, М’янми, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану та України. Для кращого обслуговування місцевих та закордонних учасників, протягом триденного ярмарку буде організовано понад 30 програм, що буде проведено за межами виставкових залів. Усім учасникам сприятимуть у просуванні та представленні своїх продуктів, а також розвитку ділових стосунків.

Найважливіші моменти включатимуть: вручення 2-ї Відзнаки автомобільного ринку запчастин для провідних торгових марок Китаю, щорічну зустріч учасників ринку післяпродажного обслуговування комерційних транспортних засобів, саміту з маркетингу шин, нагороди LubTop 2019, конференції дилерів запчастин, чемпіонат Китаю зі швидкого ремонту авто, Майстер-класи з діагностики, Форум індустрії „зеленого” ремонту та технічного обслуговування, Форум інтеграції виробництва та освіти і ще чимало конференцій, зустрічі та багато іншого.

AMR 2020 спільно організовується Китайською асоціацією промислового обслуговування автомобільного обладнання (CAMEIA) та Китайською асоціацією технічного обслуговування та ремонту автомобілів (CAMRA). Виставка також є однією з 50 глобальних подій в секторі мобільності та логістики Messe Frankfurt. Для отримання додаткової інформації та запитів щодо участі, відвідайте веб-сайт www.amr-china.cn.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony