РекламаWOLF2021

Нові продукти

Шини

Варто знати

3 місяці тому  09.06.2021, ~ Administrator   

Німецький журнал Auto Bild випробував та порівняв 9 шин UHP розміром 265/35 R20 для Ford Mustang GT та інших спортивних та високопродуктивних автомобілів. Які найкращі спортивні шини на це літо?

Обрано 9 спортивних шин
Після тестування 53 літніх шин для міських автомобілів та 10 інших моделей для автомобілів 4х4 та позашляховиків, наступним порівняльний тест Auto Bild провів для спортивних шин. Німецький журнал обрав 9 літніх шин UHP розміром 265/35 R20, які встановили на Ford Mustang GT V8 потужністю 444 к.с.

Цей розмір також затверджений для спортивних та високопродуктивних автомобілів, таких як BMW M5 і M6, Audi A6, A7, A8, S7, S8, Jaguar F-Type, Mercedes E-Class AMG або Porsche 911 GT3 RS і GT2 RS та багато іншого. Серед 9 випробуваних спортивних шин, в алфавітному порядку, ми знаходимо новий Bridgestone Potenza Sport:

Berlin Tires Summer UHP 1
Bridgestone Potenza Sport
Continental SportContact 6
Falken Azenis FK510
Goodyear Eagle F1 SuperSport
Hankook Ventus S1 evo3
Landsail LS588 UHP
Michelin Pilot Sport 4S
Vredestein Ultrac Vorti R

Опір коченню не в пріоритеті
Як завжди, ефективність шин полягає в рівновазі. Але для спортивних шин цей баланс, як правило, полягає у безпеці та радикальних характеристиках, не беручи до уваги інші фактори, такі як опір коченню або дорожній шум.

На відміну від інших спортивних шин у порівняльному тесті, Berlin Tires Summer UHP 1 та Landsail LS588 UHP мають дуже низький опір коченню, низький шум на дорозі та дуже низьку ціну. І ці показники навряд чи будуть в пріоритеті для власника спортивного автомобіля потужністю понад 300 к.с. і вартістю принаймні кілька десятків тисяч доларів.

Натомість ці шини забезпечують дуже обмежене зчеплення у вологих умовах і їх гальмівний шлях набагато довший, ніж в інших випробуваних шин. Їх неточне та нерегулярне поводження є причиною того, що Auto Bild не рекомендує названі шини.

Надвисокі показники шин UHP
Хоча спортивні шини завжди пропонували дуже високий рівень зчеплення з сухим покриттям, Auto Bild підкреслює величезний прогрес, який ці шини досягли у вологих умовах завдяки новим матеріалам та виробничим процесам.

Навіть маючи оцінку «задовільно», Falken Azenis FK510 добре працює у вологих умовах, зокрема, завдяки своїй стійкості до аквапланування. Це забезпечує гармонійну поведінку у вологому режимі, незважаючи на трохи більший гальмівний шлях, ніж інші шини на цій поверхні. Хоча вона хороша у сухих умовах, втім має тенденцію до недостатнього керування, що заважає цьому продукту зайняти більш високе місце в рейтингу спортивних шин.

Hankook Ventus S1 evo3 забезпечує безпечне поводження як у вологих, так і в сухих умовах. Її точна реакція кермового управління та короткі гальмівні відстані дозволяють отримати «хорошу» оцінку від Auto Bild, незважаючи на менший опір аквапланування, ніж інші, та більший шум коченню.

Незважаючи на те, що Vredestein Ultrac Vorti R має трохи більший гальмівний шлях на мокрій дорозі, вона забезпечує хороші показники керованості. А спортивна та точна поведінка є більш ефективною на сухій поверхні. Auto Bild також відзначає хороше співвідношення ціни та якості, незважаючи на дещо високий опір коченню.
Окрім порівняно високої ціни, Goodyear Eagle F1 SuperSport забезпечує бездоганну продуктивність. Збалансована як на сухому, так і на мокрому покриттях, вона забезпечила динамічну керованість та хороший комфорт їзди, пропонуючи високий рівень безпеки під час випробування.

Подіум «спортсменів» на асфальті
Фінішуючи майже однаково, спортивні шини Michelin Pilot Sport 4S та Continental SportContact 6 пропонують чудовий баланс продуктивності, на думку Auto Bild, в результаті чого вони розділили другу і третю позиції цього рейтингу.

Шина Michelin доволі ефективна у вологих умовах при невеликих гальмівних відстанях, а на сухих поверхнях вона показала спортивне, точне та радикальне поводження. І аналогічно, незважаючи на прийнятність у сухих умовах, характеристики шин Continental були кращими на вологих поверхнях.

Об'єднавши найкраще з двох світів, новий Bridgestone Potenza Sport вражає і виграє титул найкращої спортивної шини 2021 року за версією Auto Bild. Її керованість як на мокрій, так і на сухій поверхні, а також точна реакція керма роблять її чудовою шиною UHP за будь-яких умов.

                                                                                                         

2021 Top 5 UHP sports tyre by Auto Bild Плюси Мінуси
1 - Bridgestone Potenza Sport Відмінна у сухих та вологих умовах  
2 = Continental SportContact 6 Відмінна у вологих умовах Шум, опір коченню
2 = Michelin Pilot Sport 4S  Відмінно працює в сухих умовах Ціна
4 = Goodyear Eagle F1 SuperSport Дуже хороший баланс продуктивності, спортивне керування та комфорт їзди Ціна
4 = Vredestein Ultrac Vorti R Сухе поводження, хороше співвідношення ціни та якості Мокре гальмування, витрати пального

Джерело

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony