Варто знати

Події

більше року тому  02.01.2020, ~ Administrator

Починаючи з 2019 року, Wolf став офіційним та ексклюзивним партнером-виробником мастильних матеріалів WRC, а також технічним партнером FIA Junior WRC.

Цей рік був насиченим на події: чемпіоном світу з ралі WRC 2019 став естонець Отт Танак (Toyota Gazoo Racing WRT), це перша подібна перемога пілота у його кар'єрі.

Фінальним етапом кожного ралі, під час якого п’ять найшвидших пілотів мали змогу здобути додаткові очки став Wolf Power Stage. На цьому етапі пілоти викладались на всі сто відсотків, переслідуючи різну мету - піднятися в рейтингу в цій гонці або ж набрати додаткові очки в Чемпіонаті світу. Ці етапи відіграли найважливішу роль у визначені лідерів, що боролись за титул Чемпіона світу з ралі. Цього року першу нагороду "Wolf Power Stage Award" вибороли Себастьян Ожьє та Жульєн Інграсія.

Окрім позитивних моментів, відбулись події, котрі ніхто з організаторів не зміг передбачити: через масштабні пожежі в місті Коффс-Харбор, де пролягають спецділянки ралі WRC, FIA прийняла рішення скасувати заключний етап чемпіонату світу. Відміна Ралі Австралія визначила переможця чемпіонату світу в заліку виробників - вперше в своїй історії ним стала команда Hyundai Motorsport.

Wolf продовжує співпрацю з найпрестижнішою світовою серією змагань з ралі WRC, у 2020 Чемпіонат повертається до Японії, Кенії та Нової Зеландії та охопить аж 6 континентів.