Рекламаbilstein video 2022

Інноваційна новинка ALASKA PRIME R134a, що задовольняє всі технічні потреби у сфері обслуговування та ремонту систем кондиціонування, включаючи гібридні авто та електромобілі - вже доступна для замовлення у BM Parts!

Однією з нових функцій пристою стала технологія безпечної зарядки, що забезпечує заряджання системи кондиціонування повітря незалежно від її потужності та температури навколишнього середовища. Друге - регенерація масла у вакуумному насосі, що допомагає значно збільшити інтервали заміни масла та знизити витрати на обслуговування.

Ще одне оновлення, яке застосували в нових пристроях ALASKA - ECO QUICK-CONNECTORS: технологія забезпечує відсутність витоків холодоагенту завдяки повному відбору газу зі шлангів і швидкоз’єднувальних муфт. Через автоматичний випуск неконденсованих газів, у внутрішньому циліндрі міститься тільки чистий холодоагент що також є вагомим покращенням.

Завдяки можливості підключення пристрою до Wi-Fi в програмі ALASKA MANAGER, авторизований технік може взяти на себе дистанційне керування за допомогою спеціальної функції. Вона полягає у використанні унікального коду, створеного пристроєм, який і використовується для підключення. Таким чином надати відповідну підтримку або обслуговування на високому рівні відтепер значно простіше.

Ці станції характеризуються високим рівнем точності та довговічністю. Їх управління просте та інтуїтивно зрозуміле, що дозволяє звести до мінімуму ризик пошкодження експлуатованого транспортного засобу або самої станції.

Замовляйте у BM Parts

BM Parts — національний дистриб’ютор автозапчастин, № 1 у Західному регіоні України. BM Parts - учасник групи компаній BusMarket Group. Детальніше про компанію на сайті: https://busmarket.group
Слідкуйте за новинами компанії в соціальних мережах Facebook та Instagram

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony