Рекламаbilstein video 2022

Нові продукти

Шини

Варто знати

Акції

6 місяців тому  17.11.2021, ~ Administrator   

Ваші шини вже зовсім лисі? А може, на щастя, не зовсім, але протектор вже не такий глибокий, щоб утримати автомобіль на дорозі та ще й зимою?

Власне в цій дні один з лідерів ринку – виробник шин Continental – відзначає свій 150-й день народження і дає шанс кожному своєму клієнту, який придбає зимові шини Continental в офіційного дилера, отримати одну із 1000 подарункових карт Giftmall вартістю 1000 гривень.

Щоб взяти участь в промо-акції компанії Continental, вам потрібно зробити 3 простих кроки:

 1. Придбати комплект зимових шин Continental в офіційного дилера онлайн або в точках продажу яких ви знайдете на: conti.com.ua
 2. Зареєструвати на сайті conti.com.ua документ, який підтверджує покупку.
 3. Отримати одну із 1000 подарункових карт Gift Mall вартістю 1000 гривень.

І це все? Ну майже все.. хіба що ви вже бажаєте розпочати передріздвяний шопінг. Аджеж подарункова картка Giftmall — це широкі можливості: від фотосесії до порохотяга і включає понад 300 улюблених брендів. Універсальна подарункова карта діє на всі товари та послуги в усіх магазинах та пунктах сфери послуг, представлених на сайті. Картою можна заплатити при on-line замовленні, також частково.

Отже, якщо Вам необхідно замінити літню гуму на зимову і купівля комплекту зимових шин неминуча. Якщо Ви дбаєте про свою безпеку і вибираєте надійні шини, що є лідерами незалежного тестування. Якщо інвестуючи у свою безпеку, ви хочете отримати додаткові користі, не зволікайте купуйте зимові шини Continental і отримуйте нагороду!

Акція триває з 25 жовтня 2021 р. до 30 листопада 2021 р. або до вичерпання призового фонду.

Деталі акції та відповіді на запитання ви знайдете на conti.com.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony