РекламаCTR2020

brakebook одна найкращих систем онлайн-каталогів, розроблена спеціально для TMD Friction як повноцінна  платформа с максимально зручною для споживачів можливістю точної ідентифікації компонентів гальмівного механізму за всіма можливими параметрами:

Пошук за моделлю авто - усього за 3 кліки дозволяє знайти потрібну деталь для конкретного застосування. 

Експертний пошук – можливість знайти потрібну деталь за допомогою інших параметрів пошуку (ширина, висота, товщина, кількість датчиків зносу т.ін.).

Новинки відображаються щотижня автоматично після оновлення даних системи.

Brakebook дозволяє створювати індивідуальні каталоги в pdf-форматі для друку на увесь асортимент або ж  його частину, наприклад, лише на асортимент дискових гальмівних колодок або асортимент для моделей  конкретного автовиробника. Потрібно  лише поставити завдання системі, щоб вона сформувала  для Вас індивідуальний каталог. Усі ці каталоги в pdf-форматі можна зберегти та роздрукувати для зручності тих, хто надає перевагу паперовим каталогам.

Textar Brakebook App додаток, що дозволяє сканувати штрихкод та/або саму гальмівну колодку та  швидко ідентифікувати її через онлайн-каталог Textar Brakebook. Прекрасний інструмент для майстрів.

Сканер штрих-кода зчитує штрих-код з будь-якої упаковки Textar і програма автоматично находить  колодку в каталозі та показує усі технічні та геометричні параметри, посилання, крос-номери    автовиробника та можливість застосування у конкретних автомоделях.

Вичерпну інформацію можна отримати користуючись інноваційним сканером геометричних параметрів  гальмівної колодки. Ця функція надає можливість завантажити в додаток сфотографовану Вашим смартфоном, наприклад, вже зношену та демонтовану з авто гальмівну колодку та вже за кілька секунд Brakebook покаже Вам список відповідних колодок Textar, що дуже зручно для продавців запчастин та автомайстерень.

Відео-інструкції як користуватись усіма функціями brakebook,  додатки до смартфонів для завантаження, більше інформації про гальмівні технології TEXTAR та список офіційних українських дистриб’юторів TEXTAR шукайте на українських сторінках сайту www.textar.com

Інформацію підготували у Представництві ІХР в Україні,  www.ihr.automotive.ua

журнал "Сучасна автомайстерня" № 4 (131)

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony