РекламаCTR2020

Organizator: Autopromotec

Від: 22.05.2019

До: 26.05.2019

Залишається все менше часу до відкриття 28-ї виставки Autopromotec, найбільшої спеціалізованої міжнародної виставки оригінального обладнання та післяпродажного обслуговування автомобілів, що відбудеться 22-26 травня 2019 року в Болонському виставковому центрі. Організатори оголосили про декілька нових подій, що відображають інноваційний дух і нестримне зростання виставки.

По-перше, реконструкція виставкового центру "БолоньяФіере" призведе до більш раціонального використання простору та додаткового збільшення площі виставки. Також було покращено фото- та відеоматеріали для всіх засобів комунікації виставки. Цей новий образ відображає дух, який охоплює майбутнє технології. Нарешті, дані щодо попередніх реєстрацій дуже позитивно оцінені організаторами, адже підтверджують центральну роль Autopromotec в автомобільному післяпродажному ринку на глобальному рівні.

Раціоналізація території: більше виставкової площі, більше галузевих підрозділів
Виставка Autopromotec 2019 року охоплює загальну площу 162000 м2 (на 4 000 м2 більше, ніж у попередньому, 2017 р.) з понад 580 категоріями продуктів, що охоплюють всі підгалузі ринку.

У макеті Autopromotec 2019 відбудеться повне оновлення залів 29 та 30, які повертають їхню роль як "дому діагностики та обладнання" з провідними міжнародними компаніями в галузі, які вже підтверджують участь у формуванні стратегічної важливості Autopromotec для цього ринку.

Зал 14 минулого разу був заповнений діагностичним обладнанням, а тепер його присвятять підйомному та гаражному обладнанню, а також обслуговуванню шин, включаючи виробників і дилерів шин, технічне обслуговування обладнання, нові та протекто-відновлені шини, пов'язані з ними аксесуари та послуги, підйомне і гаражне обладнання. Цей простір не має рівних у міжнародному масштабі з точки зору виставкової площі та кількості компаній.

Завдяки новому підходу, Autopromotec пропонує одну зі своїх особливих рис, що полягає в тому, щоб бути "виставкою в межах виставки", яка з кожним разом ще більше посилюється. Це унікальний аспект, який дозволяє відвідувачам планувати свій візит на основі конкретних професійних інтересів. Позиціонування інших секторів не буде змінюватися. Це сектори запасних частин, кузовного ремонту, обладнання та виробів для автосервісу й автомийок, поліфункціонального обладнання та інші сектори, що дозволять Autopromotec об'єднати всі ланцюжки постачання автомобільного вторинного ринку.

Новий імідж
Для Autopromotec 2019 було створено нове зображення відповідно до технологічних інновацій, які характеризують виставку як сучасну та актуальну подію. Імідж являє собою еволюцію ярмарку за останні кілька років, показуючи її також у майбутньому, де все більш пов'язаний світ комунікує шляхом злиття різних скель та міст, створених неначе у футуристичній галактиці. Новий світ занурений у сузір'я, що чітко визначає сектори, присутні на Autopromotec, і які відображають майбутнє світу обслуговування та ремонту автомобілів. Світ у близькому майбутньому все ще залишатиметься недослідженим, тому відвідувачам пропонуватимуть спеціальні інструкції у вигляді реклами, банерів, відеороликів та багато іншого.

Попередня реєстрація
Підтверджуючи тенденцію останніх виставок, попередня реєстрація відвідувачів щоразу збільшується. Цей фактор дозволяє організаторам завчасно формувати ефективний розподіл секторів відповідно до зацікавлення аудиторії. Але ще до початку офіційної реєстрації на виставку, організатори оголосили про кількість попередніх реєстрацій на початку квітня, на місяць раніше, ніж на попередні виставки Autopromotec: 642 компанії вже заявили про плани взяти участь (у порівнянні – у тому ж періоді 2016 року було 627 попередніх заявок). З цих компаній 6,8 % назвали Autopromotec першою міжнародною вітриною для своїх продуктів. Підтримка важливості – іноземна участь, представлена 139 компаніями з Китаю,

Німеччини та основних європейських країн.
Аналіз цих ранніх даних, хоча і все ще попередній, дає уявлення про сектори, які найбільше залучають експонентів, включаючи запасні частини, діагностику, обладнання для СТО, шиномонтажу і кузовного ремонту.

Щоб залишатися в курсі всіх новин та подій довкола Autopromotec2019, варто відвідати сайт www.autopromotec.com та стежити у соцмережах:

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony