РекламаCTR2020

Компанія RANAL у 2018 році відзначила 25 років існування. За цей час вона завоювала клієнтів у більш ніж 30 країнах.

Корисно і ефективно

Завдяки досвіду, який компанія Ranal накопичила за роки своєї діяльності, вона здатна виготовляти  лакофарбові матеріали, які можуть задовольнити очікування і вимоги клієнтів з різних країн. Чому про це  зайшла мова? Тому що продукти Ranal призначені для нанесення та експлуатації як при низьких, так і для високих температурах.

Почнемо з останньої новинки – шпаклівка поліестрова 3-в-1 (лінійка BLACK LINE PROFESSIONAL). Основна перевага даного продукту, в першу чергу, в тому, що він надзвичайно універсальний з дуже хорошою адгезією до різних типів основ (наприклад, сталь, алюміній, оцинкований метал, старі покриття і  поліестрові ламінати). Шпаклівка містить оптимальну кількість скляних волокон і має різноманітну зернистість. Висока еластичність забезпечує можливість її застосування на елементах, схильних до механічних коливань. Ця шпаклівка дуже подобається малярам, адже вона не залишає пор, зміцнює поверхню, її використовувати як наповнюючу та фінішну шпаклівку у всьому процесі ремонту і підготовки  до нанесення базового покриття. Продукт випускається в упаковках по 0,9 кг і 1,9 кг.

В цій лінійці продуктів цікавим матеріалом компанії Ranal є професійна шпаклівка в сірому кольорі. Вона  багатофункціональна, її можна використовувати на всіх типах основ. Малярам сподобається, що ця шпаклівка не залишає пор при застосуванні. Її можна застосовувати на великих поверхнях, а при  відповідній абразивній обробці відпадає необхідність використовувати фінішні шпаклівки. Продукт  призначено для професійного використання, і він доступний в упаковці 1,9 кг.

Наступною новинкою, що з'явилась у пропозиції Ranal, є швидковисихаюча акрилова ґрунтовка  «FAST» 5:1 на основі високоякісних смол. Вона має дуже хорошу адгезію до різних поверхонь, що забезпечує  хороший захист від корозії. Висока в'язкість продукту дозволяє наносити дуже товсті шари, заповнюючи  тріщини і нерівності. Ґрунтовка прекрасно шліфується як у вологому, так і сухому стані. Вона висихає 2 годин при 20 ºС, а в сушильній камері – 15 хвилин при температурі 60 ºС. Ґрунтовка призначена для  швидкого ремонту 2-3 елементів одночасно. Її придатність до використання після змішування з затверджувачем становить близько 20 хвилин. Продукт доступний у сірому кольорі, ємністю 0,8 л + 0,16 л (затв.).

Однією з топових  ґрунтовок з асортименту Ranal є акрилова ґрунтовка HS 4 + 1 SET. Це ґрунтовка нового покоління, розбавляти її потрібно, додаючи максимум 10% акрилового розріджувача Ranal. Продукт доступний у трьох кольорах: білий, сірий і чорний. Cуттєвий вплив на  властивості цієї ґрунтовки мають  наповнювачі і власне акрилова смола, яка також відіграє ефективну роль. Завдяки своїй інноваційності продукт після нанесення дуже добре розливається, завдяки чому шліфування після затвердіння стає  набагато простішим. Додатковою перевагою цієї ґрунтовки є час висихання – не більше 3 годин при 60 ºС.  Сама ґрунтовка після  нанесення не має тенденції до стікання і зберігає високу еластичність.

Шукаєте щось нове?

У цій статті варто розповісти не тільки про продукти, завдяки яким відомий Ranal, але й аерозольні матеріали, такі як: Rust Converter (перетворювач іржі) та епоксидну ґрунтовку.

Rust Converter - це перетворювач іржі в аерозольній упаковці, який використовується в якості ґрунтовки  для іржавих поверхонь. Він вступає в реакцію з іржею та залізом, та перетворює іржу на стійкий шар, на  який можна легко та безпечно наносити більшість фарб, доступних на ринку. Завдяки цьому можна ефективно позбутися джерел корозії без необхідності їх механічного видалення. Однокомпонентна  епоксидна ґрунтовка природного висихання знаходить широке застосування в авторемонтні та інших  галузях. Вона має відмінну адгезію і підходить для використання на МДФ, пластмасах і старих лакофарбових покриттях. Дуже важливою особливістю цього продукту є його універсальність при  кузовному ремонті, його можна використовувати у якості ізолятора перед нанесенням шпаклівки. Ця  ґрунтовка ідеально підходить для нанесення на перешліфовані до металу шпаклівки або ґрунтовки до шпаклівки.

Лаки, лаки і ще раз лаки

Акрилові лаки – це дуже вдало позиціоновані продукти в асортименті компанії. Ranal виробляє, зокрема,  такі лаки як VHS  Professional (з дуже високим сухим залишком), HS Professional (з високим сухим залишком), FAST Clearcoat, Eco і Eco Plus, а також MS Plus.

Акриловий безколірний лак HS Professional характеризується високою еластичністю і відсутністю  схильності до стікання. Завдяки високому сухому залишку цей лак має високий блиск, глибину і гарантує  чудовий зовнішній вигляд після нанесення. Він сумісний з усіма базовими покриттями, доступними на  ринку. Доступний у версіях з повільним, нормальним або швидким затверджувачем – вибрати відповідний продукт можна в залежності від умов застосування. Завдяки своїм властивостям цей лак може бути  використаний і з базовими покриттями на водній базі. Продукт може використовуватися без розчинника –  при нанесенні у півтори шара, або у два шари з додаванням 5% акрилового розчинника.

Акриловий лак FAST 2:1 характеризується підвищеною стійкістю до подряпин. Він сумісний з усіма базовими покриттями, доступними на ринку, дуже простий в застосуванні, має хорошу покривну здатність і швидке висихання, що полегшить роботу і скоротить витрати часу на фарбування автомобіля в розпилювальній кабіні. Висока твердість, стійкість до ультрафіолету і погодних умов гарантують високу міцність, а блиск і глибина -  відмінний вигляд лакофарбового покриття. Важлива перевага цього лаку – в  його основі є швидкі смоли, а не швидкі затверджувачі. Завдяки цьому лак довго утримує глибину і блиск.

Дуже схожі характеристики у прозорого акрилового лаку MS PLUS: підвищена стійкість до подряпин, застосовується на всіх типах основ, простий в застосуванні, має хорошу покривну здатність і швидке  висихання, що полегшить роботу і скоротить витрати часу на фарбування автомобіля в розпилювальній кабіні. Знову ж таки – висока твердість, стійкість до ультрафіолету і погодних умов, висока міцність, блиск і глибина покриття. Він подібний за властивостями до лаків в високим сухим залишком і його можна наносити в 1,5 шари.

Ще одним дуже цікавим продуктом, який нещодавно з'явився в асортименті є  Antigravitex  Professional  –  створений на основі високоякісних синтетичних смол і гуми. Продукт не містить бітуму і асфальту, завдяки чому належить до швидко висихаючих і антикорозійних матеріалів, що дозволяє запобігти або затримати утворення джерел іржі. Після нанесення, він зберігає еластичність, довговічність і міцне покриття,  забезпечує відмінний захист від олив, бензину, каменів, солі та води.

В одній статті неможливо описати всі і навіть більшість продуктів, які RANAL має у своєму асортименті. Тож за більшою інформацією радимо звертатися до дистриб'юторів компанії в Україні.

Василь Анісімов
тел. +38 050 355 83 01

журнал "Сучасна автомайстерня" № 4 (131)

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony